Перейти к содержанию

Як вибрати кредитного брокера

Кредитний брокер – спеціаліст, який допоможе отримати кредит. Звичайно, він не гарантує, що банк вам його точно видасть, але сприятиме цьому все одно буде. Як мінімум, полегшить вашу долю, взявши на себе багато організаційних питань. Але вибрати кредитного брокера не надто просто. А ось переваги від його послуг можна отримати лише тоді, коли фахівець – справді професіонал. Тому слід звернути увагу на такі параметри.

Як вибрати кредитного брокера

По-перше, репутацію. Це і є найважливішим показником. Адже заробляють її роками.

А ризикувати і шахрайство брокер точно не стане, щоб її не порушити.

По-друге, офіційне працевлаштування. Звичайно, фрілансерів сьогодні можна зустріти майже у всіх сферах діяльності. І брокери теж можуть працювати на себе. Але слід розуміти, що якщо фахівець не числиться в штаті якоїсь солідної організації, він нічого і нікому не винен. Тому не слід їм довіряти, навіть незважаючи на всю привабливість їхніх пропозицій. Інакше ви можете втратити свої гроші, стати власником поганої кредитної історії та навіть отримати кілька кредитів, оформлених на ваше ім’я зовсім не вами.

По-третє, кредитний брокер повинен мати домовленість із банками. Фахівці «дружать» із ними чи хоча б деякими з них. А такі друзі – це особливі умови для кредитування. Тому перед підписанням договору зі своїм брокером поцікавтеся, з якими фінансовими організаціями він співпрацює.

По-четверте, вартість послуг. Платити брокеру ви повинні. У разі оплатою повинен бути відсоток від взятого кредиту. Але іноді спеціалісти отримують гроші від банків, а не від клієнтів. І це найнебезпечніший варіант. Тобто фактично ви отримаєте просто кредит із вищою процентною ставкою, яка і буде «платою» за послуги. Тому краще не економити та співпрацювати з брокером, пріоритетом для якого будуть ваші інтереси.

Готуємося до походу в банк для отримання кредиту

Як інвестувати в ПАММ-рахунки?

Як вибрати та купити облігації?

Комментарии 1

Добавить комментарий