Перейти к содержанию

Як видалити Касперського з комп’ютера

На жаль, деінсталяція програми не завжди призводить до коректного видалення всіх файлів програми. Найчастіше користувачі видаляють програму через меню «Пуск», вибираючи її та натискаючи «Деінсталювати програму». Але чи це завжди спрацьовує?

Такий спосіб оптимальний по відношенню до невеликих додатків. До такого розряду можуть належати програми та ігри, що не надають серйозного впливу на систему і не потребують коректної роботи потужної відеокарти або процесора.

Коли справа доходить до видалення антивірусних програм (наприклад, сьогодні йдеться про те, як видалити з комп’ютера антивірус Касперського), неможливо обійтися стандартним варіантом деінсталяції.

Щоб повністю видалити програму та почистити реєстр, рекомендується використовувати спеціальні деінсталятори.

Як видалити Касперського з комп'ютера

Revo Uninstaller

Можна скористатися потужною програмою Revo Uninstaller, і ви дізнаєтесь, як видалити Касперського повністю, не залишаючи слідів. Для деінсталяції запустіть Revo Uninstaller, у вкладці «Додаток» знайдіть антивірус і натисніть «Видалити» — кнопку, розташовану у верхній частині програми. Виберіть просунутий режим видалення та зачекайте, поки програма створить точку відновлення та проаналізує вбудований деінсталятор Касперського.

Далі вам запропонують підтвердити деінсталяцію. Натисніть «Так» та дочекайтеся стандартного видалення програми. Після повного видалення антивіруса натисніть «Пошук», щоб знайти пункти реєстру, забуті файли та папки. Коли Revo Uninstaller покаже знайдені записи реєстру, натисніть «Вибрати все», а потім — «Видалити». Так само видаліть знайдені файли та папки. Завершивши деінсталяцію, перезавантажте комп’ютер. Касперський у цьому випадку має бути видалений повністю.

Uninstall Tool

Є ще одна програма, завдяки якій легко розібратися, як видалити Касперського з комп’ютера. Uninstall Tool — потужний засіб, який здатний якісно і надійно деінсталювати антивірусну програму. Для цього потрібно запустити програму, далі виявити антивірус, виділяючи його кліком на іконці.

У лівій частині програми Uninstall Tool знаходиться необхідна інформація щодо програми та варіанти видалення: «Деінсталяція» та «Примусове видалення».
Натисніть «Деінсталяція» і дочекайтеся діалогового вікна, в якому вам запропонують повністю видалити антивірус. Після того, як програма запропонує повне сканування реєстру, натисніть «Так». Перейдіть до всіх елементів файлової системи та реєстру та натисніть «Видалити». Рекомендується перезавантажити комп’ютер. Як і в попередньому випадку, антивірус має бути повністю вилучений з вашого комп’ютера.

KAV Remover

Також ви можете завантажити ось за цим посиланням утиліту KAV Remover. Її використання інтуїтивно зрозуміле і має стати проблемою. Як правило, результатом стає очищення комп’ютера від усіх «залишків» антивірусника.

Насамкінець

Усі три варіанти дають позитивний результат. Попередній вихід із антивірусу є обов’язковою умовою у всіх трьох випадках. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою на значок Касперського, а лівою – на «Вийти». В окремих випадках з деінсталяцією антивірусу можуть статися проблеми, якщо Касперський функціонує і не вимкнений. Тому перед деінсталяцією антивіруса переконайтеся, що програма не активна.

Як заробити в інтернеті новачку без вкладень

Як користуватись Твіттером

Що заважає вашому успіху?