Перейти к содержанию

Як вижити в кризу простому українцю

У цій статті читач знайде відповідь на питання, як вижити в кризу звичайній людині. Щоправда, необхідно уточнити, хто така проста людина, це та, яка нічим особливим не виділяється, яка не має особливих унікальних знань. Або це та людина, яка заробляє середньостатистичну зарплату, і, яка живе в таких же умовах, як і решта людей. Відповідь на це питання дасть змогу отримати поради та рекомендацію, як вижити в кризу простому українцю.

Як вижити у кризу. Практичні поради простим людям

Як вижити в кризу простому українцю

  Що мається на увазі під виразом «вижити в кризу». Як пояснюють експерти, це означає, що людина зберігає колишній стиль життя. А деякі заповзятливі люди намагаються збільшити свої доходи, незважаючи на складні умови життя. Адже в цей період закриваються багато малих підприємств, звільняються працівники, йде інфляція, і зростають ціни.

Але навіть у таких умовах є люди, яким все по барабану. Вони спокійно сидять удома і думають, що їх це не торкнеться. І через день, другий все закінчиться, і життя вирулить у своє русло. Проте, як свідчить досвід минулих років, воєнні кризи скоро не закінчуються. Принаймні найближчі кілька місяців.

А це означає, що багато працездатних людей втратять роботу і залишаться без засобів для існування.

Саме в кризу умови життя стають надважкими для людей. Тому кожна людина хоче отримати певні послуги або товари максимально вигідно, незалежно від того, чим вона займається. Вигідно для себе це означає, що дешевше, швидше і звичайно якісніше.

Насамперед потрібно зрозуміти одне дуже важливе правило, що в кризу виживає та людина, яка має цінність для інших людей, і яка свою цінність подає максимально вигідно для тих, хто цього потребує.

Звідси і виходить перша порада: виконуйте свою роботу якнайкраще.

 Що це означає? Працювати як можна якісніше і якнайкраще, як для себе, так і для клієнтів, якщо ви працюєте безпосередньо з клієнтами або для роботодавця, якщо ви працюєте в наймі.

Не заощаджуйте на харчуванні: не купуйте дешеві продукти

Наступна порада, яка допоможе людині прожити під час кризи – це оптимізуйте свої витрати. Тому всі зайві витрати потрібно виключити та залишити лише ті, які необхідні для підтримання свого життя та життя сім’ї. Однак не доводьте цю справу до фанатизму і не заощаджуйте на якісних продуктах харчування.

Багато людей починають шукати магазини з дешевими продуктами, не розуміючи, що якщо вони дешеві, то значить з ними щось не так.

Адже виробник теж починає економити та свідомо порушує технологію виробництва своєї продукції. А це призводить до погіршення якості виробленого товару.

Звідси починається снігова куля погіршення якості життя. Неякісна сировина, що призводить до того, що виготовляється неякісний товар, це знижує ціну, і люди вживають дешевий товар, який підриває їх здоров’я. А це приводить до того, що зростають витрати на ліки, і виходить, що немає економії, а навпаки, підвищуються витрати, тому що ліки дуже дорогі.

Створіть подушки фінансової безпеки

Порахуйте скільки ви витрачаєте щомісяця і помножте цю суму на 6, щоб вистачило на півроку проживання. Ці гроші стануть у нагоді у разі втрати роботи.

Займіться фізкультурою для здоров’я

Саме заняття фізкультурою допомагають людині вийти з негативу, а це дуже важливо під час кризи. Адже багато людей у цей час впадають у паніку, через це не мислять здоровим глуздом і приймають не раціональні рішення. Що згодом призводить до необдуманих вчинків до дурних витрат, що посилює їхню важку ситуацію.

Також систематичні заняття фізкультурою формують у людей дисципліну та регулярність, а це ще одна позитивна риса характеру, яка розвинена у всіх успішних людей.

Резюме

Якщо прислухатися до цих простих порад, то можна пристосуватися до ситуації та вижити у кризу.

Instagram Reels для просування бізнесу

Як упоратися з кар’єрними невдачами?

Як соцмережі впливають на психіку людини