Перейти к содержанию

Як загрузити відео в Інстаграм більше 1 хвилини

Instagram є однією з соціальних мереж, яка виросла найбільше за останні роки, і це частково пов’язано з успіхом відео, що доповнює програму, що характеризується тим, що це соціальна мережа, присвячена фотографіям.

Як правило, найпоширеніші відео, які завантажуються в Instagram, мають максимальну тривалість 1 хвилину.

Однак, якщо ви хочете знати, як показати відео в Instagram тривалістю довше 1 хвилини, продовжуйте читати цю статтю.

Як показати відео в Інстаграм більше 1 хвилини
Video call or mobile chat conversation. Concept vector illustration of two friends giving a high-five on smartphones in speech bubbles. Online conference and distance communications for people

1.Як завантажити відео в Інстаграм — яке триває менше 1 хвилини

Це можна зробити кількома способами. По-перше, традиційним способом, яким зазвичай завантажують фотографії у Instagram. Для цього все, що потрібно зробити, записати відео або записати його одночасно з його завантаженням та натиснути кнопку нового контенту. Ця кнопка направить на екран, де буде доступ до відео та зображень, збережених на телефоні.

Крім того, ми матимемо можливість створювати новий контент в той же момент (на випадок, якщо ми захочемо завантажити відео, яке будемо записувати в той же момент). В цей час достатньо вибрати контент, який ми хочемо завантажити в Instagram.

Однак, перш ніж завантажити його, доведеться його відредагувати. Це включає різні кроки, серед яких включення тексту, додаткового контенту, маркування людей, розташування і т. д. Однак ще один аспект, який необхідно враховувати, полягає в тому, що сама програма попросить нас обмежити тривалість відео. Тобто відео тривалістю понад одну хвилину публікувати не можна. У разі вибору довшого відео, ми повинні вирізати його перед завантаженням.

2.Як завантажити відео в Instagram Stories — максимум на 1 хвилину

Інший варіант, який у нас є для завантаження відео в наш профіль в Instagram, – через Stories. Цей розділ дещо відрізняється від звичайних фото чи відео. Найхарактерніше, що він задовольняється терміном придатності. На відміну від основного розділу мережі, історії автоматично видаляються після перегляду, і, хоча тепер включена можливість збереження найбільш репрезентативних або улюблених, більшість з них розраховані на короткий час.

Крім того, на відміну від основного розділу, він не дозволяє вам ставити лайки, хоча ви можете перевірити кількість відтворень публікації в Stories або досягнутий вплив.

Щоб завантажити відео з Instagram Stories, ми спочатку увійдемо до свого профілю та натисніть на власний значок Stories, який призведе до екрану завантаження контенту для цього розділу. Тут ми матимемо різні варіанти створення контенту.

По суті, ми можемо завантажувати створений при цьому контент або навпаки, відео, вже збережені на пристрої. Однак, як і у випадку з іншими відео, програма змусить нас обрізати відео так, щоб їхня максимальна тривалість становила одну хвилину.

3.Живі відео в Instagram — рішення для відео довше 1 хвилини

Однак, хоча в розділі Instagram Stories зазвичай завантажуються однохвилинні відеоролики, є опція, яка дозволить нам створювати та завантажувати відеоконтент тривалістю понад 1 хвилину.

Щоб створити контент цього типу, ми повинні перейти до розділу «Історії» і знайти внизу ярлик з написом «прямий», при його виборі ми будемо транслювати відео у прямому ефірі, що дозволить тривалості відео бути необмеженою. Іншими словами, як таке, ви не зможете завантажити в Інстаграм відео довше однієї хвилини.

Однак, використовуючи розділ Live Stories, ми можемо створювати контент з необмеженою тривалістю, оскільки він транслюватиметься безперервно, незалежно від того, чи триває він більше або менше хвилини.

Один із факторів, який потрібно враховувати під час трансляції, це те, що, як випливає з назви, вона буде у прямому ефірі. Це частково обмежує відео, яке ви хочете транслювати, оскільки не дає вам можливості другого шансу або ретельнішого його редагування.

Крім того, також важливо мати на увазі, що, якщо ми хочемо отримати найкращі результати, краще, виступаючи у прямому ефірі, переконатися, що ми підключені до мережі Wi-Fi.

Як грамотно керувати своїм часом

Як підвищити свою креативність?

Кредитування фізичних осіб

Комментарии 1

Добавить комментарий