Перейти к содержанию

Як залучити фінансове благополуччя

У нашому світі гроші мають величезне значення, але чи правда, що вони складаються лише з інвестицій, зарплат, спадщини, накопичень та інших джерел? Чи може бути можливим, що деякі люди вміють якось управляти енергією грошей і від цього стають багатими?

Ми можемо представити вам кілька порад на цю тему.

Як залучити фінансове благополуччя

1. Всі знають про «бумеранг»: все, що ви робите, повертається до вас у відповідь. Це може довести теорія квантової фізики, яка каже, що атоми створені на 99% із чистої енергії, а значить, ми теж з неї складаємося. Вона у свою чергу випромінює вібрації і діє за своїми законами — якщо ви щось віддаватимете, вам це повертатиметься. Можливо, у великій кількості. Жадібність по відношенню до грошей може призвести до поганих наслідків.

2. Також відомим фактом є те, що гроші потребують порядку та дбайливого ставлення. Їх потрібно любити і зберігати в чистому та доглянутому гаманці, а не дірявій кишені. Найголовніше – радійте кожному приходу коштів та передавайте їм свою позитивну енергетику.

3. Ніколи не скаржтеся на брак грошей. Це лише відштовхує їх. Якщо ви постійно бурчатимете з цього приводу, не чекайте, що вдасться залучити хороший заробіток.

4. Багато людей прощаються зі своєю зарплатою відразу після отримання. Відбувається це через схильність робити непотрібні витрати, поки ми маємо гроші. Це велика помилка. Потрібно, щоб гроші хоч одну ніч провели у вашому гаманці. Таким чином вони залишать у вашому домі енергію багатства та успіху. Було б непогано ще тримати у себе в гаманці хоча б пару банкнот – кругообіг грошей ніколи вас не покине.

5. Благодійність є дуже важливою, якщо ви хочете залучити фінанси. Намагайтеся регулярно чи хоч іноді жертвувати гроші для дитячих будинків, лікарень, безпритульних, притулків для тварин. Якщо ви знаєте людину, якій дуже потрібні гроші, то поділіться з нею. Так позитивна енергетика збиратиметься навколо вас, але важливо, щоб ви робили це від свого серця, а не для того, щоб розповісти про це знайомим.

6. Робіть заощадження – це завжди добре відбивається на фінансовому стані людини. Хоча багатьом здається, що їхній дохід надто маленький для цього. Але це лише відмовки. Ви завжди можете відкладати хоч якийсь відсоток від зароблених грошей.

Ще можна завести рахунок у банку. Найкраще невигідний для зняття коштів, але з добрим відсотком. Так ви тільки відкладатимете, а не витрачатимете. З часом ви зрозумієте, що це не складно і почнете отримувати задоволення від заощаджень – ви захочете збирати ще більше.

7. Враховуючи закон балансу у всесвіті, то сума, яку ви витрачаєте, повинна дорівнювати отриманій. Чим більший дохід, тим більша й потреба. Тому не рекомендується вестися на акції з метою економії – ви заощаджуєте на своєму здоров’ї. Безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Закон балансу спрацьовує і у зворотний бік: якщо ви знайшли гроші на вулиці, то або втратите або витратите на марні витрати.

Як покращити продаж в інтернет-магазині

4 криптовалют-гаманці для встановлення на смартфон

Сімейний бюджет – як керувати та економити?