Перейти к содержанию

Як заробити 3000 гривень в день без вкладень

Сьогодні хіба що ледачий юзер не мріє працювати вдома і заробляти гроші в Інтернеті. У цій статті зібрані кілька актуальних бізнес-ідей запропонованих бізнесменами, які пройшли шлях від старту бізнесу до отримання хороших прибутків. Це реальні і перевірені підприємцями способи заробітку онлайн без вкладень, всі запропоновані способи дають можливість новачкам почати заробляти гроші якщо не прямо зараз, то після не тривалої підготовки.

Серед описаних методів заробітку є також швидкі і прості способи, які дозволяють за кілька годин заробити відносно пристойну суму.

Звичайно, заробляти 3000 гривень в день через Інтернет, це вже серйозна мета, яка хвилює  багатьох людей.

6 способів заробітку в Інтернеті до 3000 гривень в день без вкладень

Як заробити 3000 гривень в день без вкладень

Будь-який експерт вам скаже, що заробити 3000 гривень прямо зараз за день у новачка точно не вийде. Тому навіть і не мрійте даремно. Такий заробіток можуть обіцяти тільки шахраї, пропонуючи купити у них чарівну програму. А, за фактом людина тільки викине свої гроші на вітер, і нічого не отримає.

Звичайно, працюючи онлайн такий дохід, як 3000 гривень в день – це рівень серйозних підприємців і щоб на нього вийти потрібно пристойно попрацювати і перепробувати багато різних ніш для заробітку.

Але, якщо є такі успішні люди, значить це можливо. Головне – шукати вигідну нішу і вдалу ідею, щоб відкрити свою справу без вкладень.

А, правда така, що для отримання доходу в 3000 гривень в день доведеться не один місяць вникати в цю ідею вивчати досвід людей які досягли такого результату. Доведеться перепробувати всі 6 варіантів заробітку онлайн запропонованих в цій статті. І, тільки тоді можливо зможете вийти на рівень доходу в 3000 гривень в день.

Створюйте та пропонуйте людям навчальні курси

Хоча багато веб-сайтів орієнтовані на потреби батьків на навчання дітей, ви можете створювати спеціальні курси і продавати їх в Інтернеті. Вони повинні бути цікавими і затребувані людьми.

Якщо ви педагог зі стажем або дитячий психолог з великим досвідом роботи, то ви зможете створювати електронні курси для самоосвіти батьків.

Звичайно, це повинна бути серія таких курсів, а продавати їх можна в Інтернеті, розмістивши на навчальній платформі. Якщо у вас будуть постійні покупці, то ви будете мати надійний пасивний дохід.

На думку тих підприємців, які ведуть цей бізнес – це відмінний спосіб отримувати пасивний дохід онлайн, не виходячи з дому. В цей час, поки отримуєте гроші пасивно, можете паралельно використовувати інші ідеї для заробітку грошей онлайн.

Тоді разом можливо і вийдете на заробіток у 3000 гривень на день.

Ось докладні поради експертів щоб кожен новачок зміг з чогось почати цей бізнес:

 • виберіть цікаву тему, яка хвилює батьків, і в якій ви профі;
 • переконайтесь що люди шукають відповіді на свої питання по цій темі;
 • створіть серію детальних курсів, які потрібні людям;
 • зробіть кожен курс захоплюючим і цікавим, і створюйте продовження;
 • при продажу, обов’язково напишіть докладний опис змісту курсу, і напишіть ключові слова і фрази;
 • швидко відповідайте на питання покупців.

Де продавати курси? Для цього в Інтернеті є багато платформ, які допоможуть вам налаштувати онлайн-курс і продати його. Ось список деяких сайтів, де ви зможете продати свої курси:

 • Teachable – це найкраща і популярна серед користувачів платформа;
 • Thinkific – це сайт-продажник має низькі комісії;
 • Udemy – кращий сайт для новачків;
 •  Skillshare – дуже зручний сервіс для творців курсів,
 • Kajabi – найкраща платформа для продажу;
 • CreativeMindClass;
 • Coursera;
 • LearnWorlds;
 • LearnDash;
 • Academy of Mine;
 • Teachery.

До речі  Thinkific і Teachable — два сервіси фаворити, на думку успішних підприємців цієї справи. Правда, більшість з них платні, але можна знайти безкоштовні пробні версії. Крім того, ви інвестуєте в своє майбутнє.

Педагогічна діяльність: вчіть людей тому, що вмієте робити самі

Онлайн-навчання об’єднує людей усього світу. Люди багатьох країн знають, що англійська мова є мовою спілкування всіх людей з різних країн, тому всім людям потрібно добре її вивчити.

Звичайно, навчати повинні люди з вищою педагогічною освітою. Тому якщо ви плануєте для своєї роботи використовувати веб-сайти, то повинні мати, як мінімум ступінь бакалавра, але краще – магістра.

Деякі онлайн-платформи дозволяють людям створювати курси для дітей різного віку практично з будь-якої теми. Діти люблять дізнаватися нового, тому використовуйте своє хобі.

Якщо ви в’яжете спицями, гачком або вмієте добре робити фотографії, ви можете поділитися своїм умінням з іншими людьми.

Онлайн-репетиторство – ще  один спосіб заробити гроші, не виходячи з дому

Є багато навчальних предметів, придатних новачкам для репетиторства, використовуючи гнучкий графік роботи. Скільки  будете заробляти як репетитор, залежить від того, який предмет ви викладаєте, і від вашого досвіду, але в середньому репетитори можуть брати від 150 гривень до 300 гривень на годину.

Вчіть людей англійської мови і заробляйте гроші

Якщо ви носій англійської мови або досконало нею володієте, то для вас це один з кращих способів швидко заробити 3000 гривень на день — навчаючи людей англійської мови онлайн.

При цьому потрібно проводити 10 уроків в день. Звичайно таку напружену роботу не кожен витримає, тому можна мати три уроки і заробляти 1000 гривень в день, але до рекорду в 3000 гривень в день необхідно наполегливо прагнути.

 Існує безліч сайтів, які дозволяють педагогам навчати всіх бажаючих людей англійської мови онлайн.

Наприклад, сервіс VIPKID – один з найавторитетніших сайтів, який дозволить навчати людей англійської мови і заробляти гроші. На цій навчальній платформі працюють педагоги які мають ступінь бакалавра або магістра і не менше 1 року досвіду викладання.

Тут люди заробляють від 14 до 18 доларів на годину плюс бонуси. Зароблені гроші можна вивести на свій банківський рахунок або на електронний гаманець PayPal. Навчання людей англійської мови онлайн через VIPKID – це один з кращих способів швидко заробити 3000 гривень в день.

Використовуйте ігрові програми, щоб виграти реальні гроші

Грати в ігри на смартфоні — це цікавий спосіб заробітку грошей у вільний час. Ви не будете отримувати стабільний дохід за допомогою ігрових додатків. Але, отримуючи пасивний дохід від продажу своїх навчальних курсів, і маючи вільний час, ви можете заробляти додаткові гроші.

Якщо не завжди вийде заробляти на продажу курсів до 3000 гривень в день, то якщо вам подобається грати в ігри на своєму смартфоні, це може бути хорошим способом заробити додаткові гроші, щоб в сумі з пасивним заробітком у вас виходило 3000 гривень в день.

Ось список ігрових додатків і сайтів, де можете заробляти реальні гроші, граючи в онлайн-ігри:

1). Mistplay – це програма, яка платить гравцеві за те, що він грає в онлайн-ігри на пристроях Android та iOS. Гравець заробляє бали, які можна обміняти на подарункові карти Amazon, або подарункові картки Visa.

Ви можете заробляти від 20 до 200 очок за гру, в залежності від вкладеного часу, проведеного за грою, і інших факторів. Одна тисяча п’ятсот балів становить приблизно 5 доларів.

Заробляти гроші, граючи в ігри на телефоні, звучить як мрія. Але сервіс Mistplay дійсно платить гроші за те, що ви граєте в нові ігри. Це 100% безкоштовна гра, і вам не потрібно вносити гроші.

2). Solitaire Cube – якщо ви зацікавлені в тому, щоб грати тільки в класичний пасьянс онлайн, то гра в одиночні карткові ігри з використанням Solitaire Cube — це цікавий спосіб заробити реальні гроші.

Завантажити додаток і створити обліковий запис можна безкоштовно. Але вам потрібно буде внести мінімальний депозит у розмірі 10 доларів на свій рахунок, щоб грати на реальні гроші.

3). InboxDollars – тут ви можете заробити додаткові гроші в Інтернеті, граючи в ігри. Коли Ви реєструєтесь на сайті, то отримаєте вітальний бонус у розмірі 5 доларів. Ігри, які доступні на цьому майданчику – це пасьянс  і шахи.

4). Swagbucks – це сервіс де заробляють, граючи в онлайн-ігри. Реєстрація на сайті безкоштовна. Кожен гравець, реєструючись і заповнюючи свій профіль отримує вітальний бонус в розмірі 5 доларів.

Заробляйте гроші в соціальних мережах

Якщо ви експерт в соціальних мережах, то можете заробляти гроші за управління однією або декількома обліковими записами в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram або іншими акаунтами замовників, в залежності від потреб кожного клієнта.

В обов’язки менеджера соціальних мереж можуть входити відповіді на коментарі, спілкування з підписниками, створення графіки для соціальних мереж, збільшення чисельності підписників, і багато іншого, в залежності від потреб клієнтів і ваших навичок.

1). Snapchat — це одна з найбільш швидкозростаючих платформ соціальних мереж, яку Ви можете використовувати для заробітку в Інтернеті.

Створюючи рекламу в Snapchat, ви можете просувати свої власні продукти або послуги. Також можете просувати товари через контент, який публікуєте в Snapchat і направляти своїх підписників в свій інтернет-магазин, і отримувати дохід.

2). Twitch — це соціальна медіа-платформа для прямих трансляцій, де користувачі грають або дивляться, як інші люди грають у відеоігри. Це платформа, на якій можете перетворити своє хобі в невеликий додатковий заробіток.

Як геймер, ви можете створити аудиторію і почати заробляти на Twitch. Вам потрібно проводити регулярні трансляції, щоб залучити більше глядачів.

3). Facebook – це чудове місце, де ви можете продавати свої товари та послуги, приєднавшись до нішових груп. Або ви можете продавати товари на Facebook Marketplace.

Ви можете створювати рекламу для інших людей, щоб заробляти гроші, або ви можете створювати рекламу для свого сайту, щоб просувати свій власний бізнес.

Ви також можете заробляти гроші в якості менеджера соціальних мереж, де будете керувати обліковими записами своїх клієнтів у Facebook.

Резюме

 В Інтернеті ви знайдете багато варіантів для заробітку, але потрібно проявляти пильність.

Якщо побачите рекламу, типу «Швидкий заробіток 1000 гривень за годину, чи за 10 хвилин, чи за хвилину», закривайте сторінку – це обман.

Не можна повірити в те, що новачок може відразу ж за годину заробити 1000 гривень або за день – 3000 гривень, працюючи онлайн.

В принципі це можливо, але до цього потрібно йти не менше як 5 років.

Як відкрити бізнес без грошей?

Як знайти пасивний дохід в Інтернеті

Як почати Бізнес в селі з нуля — кращі бізнес ідеї

error: Вміст захищений!!