Перейти к содержанию

Як заробити гроші граючи в ігри

Кожній людині, яка має доступ до Інтернету, доводилося грати в онлайн ігри. Сьогодні їх безліч. Є прості, для одного учасника і розраховані на багато користувачів, в яких може грати кілька сотень і навіть тисяч людей одночасно. І багатьом із них приходила ідея – заробити гроші граючи в ігри.

Сайтів ігрової тематики, що пропонують заробити в онлайн-грі чимало. Як правило, це найпростіші ігри. Ось вам пара прикладів: https://cash birds. pro/?i=6227 та https:// motorgame.cc/?r=54 72 ЗАМЕНІТЕ РЕФ. ПОСИЛАННЯ НА СВОЇ

У кожній з цих ігор вам потрібно буде робити нескладні дії. Наприкінці ланцюжка дій на ваш гаманець в акаунті будуть нараховуватися зароблені гроші.

Як заробити гроші граючи в ігри

Дохід у таких іграх формують ваші помічники. Ними можуть виступати кури, що несуть яйця, гноми, що видобувають руду або легкові машини, що дозволяють таксувати. Всі процеси прості, нехитрі і зрозумілі.

Виведення зароблених грошей

У правилах кожної гри, в якій ви вирішите зареєструватися, прописано розмір мінімальної виплати та умови. Раджу ознайомитись із ними. Може статися так, що у вас не виявиться потрібного активного гаманця для виведення коштів.

У більшості випадків, буде достатньо одного з відомих гаманців: Payeer, Qiwi та YooMoney. Особисті банківські картки, я не став «світити» на ігрових сайтах. Хіба що створені спеціально, віртуальні аналоги.

Способи заробітку в подібних онлайн іграх

Оптимальний варіант заробітку в подібних онлайн-іграх, це перевести їх у пасивний режим. Що для цього потрібно?

Щоб заробіток формувався пасивно, тобто без вашої активної участі, найкраще матиме десяток рефералів. Партнерська чи реферальна програма є у кожній такій грі.

Ви можете залучати нових гравців за своїм реферальним посиланням або, якщо цей функціонал є в грі, купити нових гравців, які прийшли за прямим (не реферальним) посиланням з пошуку.

Для залучення рефералів можна використовувати свої профілі у соціальних мережах, групи або форуми із заробітку. Хорошим варіантом є покупка реклами на тих сайтах, де ви граєте заробляючи. Вашу рекламу побачать ті, кому вона буде цікава.

Стати адміном ігрового сайту

Давно відомо, хто на подібних іграх заробляє найбільше. Так, це адмін такого сайту. Ви можете стати власником такого сайту та заробляти ще більше.

Однак, перш ніж забивати в пошук «Скрипт економічної гри з виведенням грошей», запитайте себе, а чи добре ви знаєтеся на програмній мові PHP. Якщо відповідь буде негативною, то не варто розвивати цю витівку. Може статися так, що скрипт виявиться не свіжим і потребує доробок. Без знання PHP, вирішити ці питання безкоштовно не вдасться.

Висновок

Ми розглянули чотири варіанти заробітку на простих онлайн іграх: активний, пасивний, партнерський та адмінський. Вибирайте той спосіб, який вам ближчий.
Напишіть у коментарях, кому і скільки вдалося заробити у таких іграх.

Як заробити на власному автомобілі

Що таке ребрендінг — простими словами

Корисні поради щодо просування в Інстаграм