Перейти к содержанию

Як заробити гроші в домашніх умовах

Зараз ми живемо за часів, коли нікого не дивує можливість заробляти гроші, не виходячи із дому. Інтенсивний технологічний розвиток та доступність до Інтернету змінило стандартне поняття ходити на роботу і дало можливість людству заробляти гроші в домашніх умовах онлайн. А це значить , що кожен з нас має шанс швидко розбагатіти не виходячи з дому.

Все, що для цього потрібно, це доступ в Інтернету та ноутбук, щоб зручно розташуватися на дивані та почати заробляти гроші.

Як можна швидко заробити гроші не виходячи з дому

Як заробити гроші в домашніх умовах

Сучасний ринок праці дає нам дедалі більше можливостей для заробітку. Як правило, досить тільки бажання щоб стати повністю вільним та незалежним. Однак, перш ніж настане цей довгоочікуваний момент, слід докласти певних зусиль та попрацювати самостійно.

По-перше, подумайте про свої сильні сторони. Саме їх визначення допоможе задуматися про те, як швидко заробити гроші. Враховуючи свої знання та вміння, приймете рішення про те, в якій галузі розпочати заробіток, буде набагато легше зробити перший крок.

Завдяки цьому вдасться заощадити багато часу, тому що не доведеться витрачати його на вивчення та отримання нових навичок.

Не обов’язково одразу розпочинати власну справу – для початку достатньо вашого таланту та хобі, щоб на цьому заробити перші гроші онлайн.

Так що якщо вам подобається писати і у вас це виходить непогано – спробуйте себе у ролі копірайтера. Є кілька платформ, на яких ви можете швидко та легко використати свій талант для заробітку грошей. Спочатку ставтеся до цієї діяльності як до додаткового джерела доходу. Згодом, покращуючи свої навички, ви зможете піти набагато далі.

Як заробити гроші в домашніх умовах: заробляйте як фрілансер

Аналогічне правило застосовуватиметься і до графічних дизайнерів, перекладачів, програмістів та редакторів. Це, звичайно, лише деякі пропозиції. Є багато можливостей заробити в Інтернеті але дуже важливо удосконалювати свої навички та набратися терпіння. Ці форми доходу швидкі та прості, але спочатку не чекайте великих грошей. Все це згодом прийде.

Освоївши нові навички, ви зможете вільно орієнтуватися на ринку праці та пропонувати свої послуги різним компаніям. Саме робота фрілансером стає найбільш прибутковою формою доходу. Це дає повну незалежність та відкриває нові можливості для розвитку.

2. Альткойни альтернатива Біткойну: основи заробітку на Альткойнах в домашніх умовах

У світі криптовалюти Біткойн – не єдиний гравець на ринку. Існує безліч альтернативних віртуальних валют, широко відомих як альткойни. Це електронна валюта зі своїм власним блокчейном, обмінниками та гаманцями. Як вона виникає і чому існує? Ринок криптовалюти постійно розвивається, кількість грошей, що вкладаються на цей ринок, постійно зростає та стимулює появу нових грошей.

Що таке Альткойн і навіщо він потрібний

Перша криптовалюта яка з’явилася був Біткойн, і він має свої особливі правила, наприклад:

• нові монети виробляються в мережі кожні 10 хвилин;

• Для майнінгу цих монет потрібні комп’ютери з величезною обчислювальною потужністю;

• деякі комп’ютерні системи можуть бути модифіковані для швидкісного видобутку;

• Біткойнів (BTC ) може бути лише 21 мільйон і розроблений він як форма оплати та нічого більше.

Всі ці правила є усвідомленими рішеннями, прийнятими при розробці протоколу першої цифрової валюти, проте не можна чітко вказати, чи вони зміняться і коли.

Багато людей створили власні версії криптовалюти, засновані на базі BTC, але з іншими правилами, які краще відповідають їх потребам. Ці люди становлять справді велику спільноту Альткойнів. Нині вони становлять близько 60% ринку.

Одним із найпопулярніших Альткойнів є Litecoin (LTC) – крипто валюта, правила якої адаптовані для різних груп людей. Він запущений більше трьох років тому, і створюється нова монета кожні 2,5 хвилини, що в 4 рази частіше, ніж Біток. Це означає, що транзакції з Лайткойнами можуть бути підтверджені набагато швидше, ніж з Біткойнами. Серед інших Альткойнів варто згадати ETH та Ripple.

Як і де купити Альткойн?

Найкраще почати з покупки BTC або LTC на біржах:

• Binance.
• Bittrex.
• Криптопія.
• ЙоБіт.

3. Криптовалюта безкоштовно: заробіток на Airdrops не виходячи з дому

Що таке Ейрдропи? Це жетони, які видаються безкоштовно, щодо майбутньої криптовалюти, в обмін на виконання простих завдань, наприклад, публікація рекламного повідомлення у соціальних мережах.

Airdrop можна порівняти з бонусами, які пропонують банки та інші фінансові установи за виконання певних дій. Тут замість реальної валюти люди отримують безкоштовні жетони, які можна обміняти на реальну валюту.

Залежно від криптогрошей, на яку видали Ейрдропи, їхня вартість в майбутньому може становити кілька тисяч токенів (сертифікатів). Одним із найдорощих був Airdrop Stellar, власники якого отримали по 100 доларів. Беручи участь у безкоштовній роздачі, зверніть увагу на надійність компанії-організатора. Бо є такі, які нічого не дають наприкінці.

Як заробити гроші в домашніх умовах, чи можна їх заробити на роздачі?

Безперечно, можна. Однак, це не так просто, як здається. Не кожен проект розвивається і не за кожен Ейрдроп компанія виплачує обіцяну крипту. Люди, які знають свою справу, стежать за інформацією та читають відгуки користувачів про компанії, що створюють нові токени, і чи можуть вони похвалитися заробітками.

Багато проектів дозволяли користувачам заробляти сотні гривень за прості дії в домашніх умовах

Молоді користувачі гадають, що за виконання завдання за кілька секунд вони зароблять сотні доларів. Це не правда. Так, практично завжди успішна крипто валюта на початку свого існування коштувала буквально кілька копійок. Лише деяким проектам вдається досягти успіху, завдяки чому ціна їхньої цифрової валюти значно збільшується.

Все-таки є шанс заробити на підвищенні ціни на жетони, які колись отримували безкоштовно.

Чому компанії роздають безкоштовно криптовалюту?

Основна причина, звісно ж, у грошах. Пропонуючи новим користувачам безкоштовну крипту, творці збільшують охоплення людей і популярність токена. Зазвичай раніше натомість виконувались дії, спрямовані на рекламу нових крипто грошей.

Airdrops – це нове явище серед новоствореної цифрової валюти.

Є винятки, коли власники біржі обміну крипти або її виробники пропонують безкоштовні токени лояльним користувачам. Тому варто мати у своєму гаманці певну кількість найпопулярнішої валюти блокчейн.

Як заробити гроші в домашніх умовах: Airdrops – список нових монет

У цьому списку останні акції з роздачі монет. Потрібно пам’ятати, що це рекламна кампанія, яка не гарантує високих заробітків, але часто вдається отримати чималий прибуток.

1). SocialGood – це програма, що пропонує кешбек за онлайн-покупки і має токен SG. В рамках акції користувачам виплачували до 200 доларів та відшкодування за покупки до 100% від вартості. За правилами системи покупки потрібно робити мінімально на 30 доларів.

Стандартна сума бонусу складає 100 доларів, але мобільний додаток Social Good видаватиме бонус вдвічі більше. Все, що вам потрібно зробити, це створити обліковий запис та ввести реферальний код Social Good — 23T7TX.

Послідовно потрібно робити онлайн-покупки на суму не менше 30 доларів США, наприклад, на AliExpress або eBay. Список доступних магазинів вказано прямо у додатку.

Бонус буде зарахований на обліковий запис у вигляді SG через 1-2 дні, а токени будуть випущені для виведення через 30-60 днів.

2). Cake DeFi – бонус 30 доларів для нових учасників. За акцією система видає токени DFI на суму до 30 доларів в обмін на депозит не менше 50 доларів у будь-якій крипто валюті. Крім того, за кожного реферала виплачують ще 10 доларів. Депозит можна внести одразу. Бонус у розмірі 30 доларів можна зняти з рахунку через 180 днів, але після закінчення цього часу токени можуть коштувати набагато дорожче, і вони збільшать розмір депозиту на 37%.

3). Vivid – це: безкоштовно 10 євро за тестування програми, 70 євро кешбеком та 90 євро за запрошення 3-х друзів. Vivid Money – це фінтех-додаток, який поєднує у собі віртуальний гаманець, можливість отримувати акції у криптовалюті, а також кешбек. Все підтримується німецьким банком Solaris Bank, який забезпечує безпеку та захист коштів, що зберігаються.

Адміністрація проводить акції, де за скачування та тестування програми Vivid користувач отримує:

• 10 євро на початку тестування;
• кешбек до 70 євро за активність;
• винагорода у розмірі до 90 євро за запрошення трьох рефералів.

Щоб отримати 10 євро, потрібно скачати Vivid, підтвердити свій рахунок, покласти на депозит (мін. 21 євро), а потім зробити покупки на 21 євро. Можете просто покласти 21 євро на свій рахунок у STS. За цю просту операцію система дасть 10 доларів.

4). ZUMO – це бонус у розмірі 5 фунтів стерлінгів лише за реєстрацію в рекламній акції. Програма ZUMO – це крипто гаманець, який дозволяє зберігати токени BTC, ETH, BSV. За задумом творців ZUMO забезпечує безпечне зберігання, обмін або використання віртуальних грошей для повсякденних платежів за допомогою дебетової картки.

Акція ZUMO, в якій програма роздавала 0,04 BSV новим клієнтам на суму 5 фунтів стерлінгів за створення облікового запису, вже закінчилася. Для отримання бонусу достатньо було створити обліковий запис із реферальним кодом MFBVB. Крім того, кожен користувач отримав 5 фунтів стерлінгів за кожного рефералу. Але адміністрація рекомендує постійно стежити за іншими діями на веб-сайті, так як планують нові акції.

5). Airdrop Braintrust (BTRST) — токен, що оцінюється майже в 20 доларів. Люди, які мають можливість активно рекомендувати друзів за реферальною програмою, можуть добре заробити. Для реєстрації потрібна лише адреса електронної пошти.

6). Nuri (Bitwala) – це перша у світі платформа, яка поєднує традиційний банкінг з цифровою валютою. Мобільний додаток Нурі дозволяє керувати фінансами в євро та обмінювати криптовалюту. Крім того, можна замовити дебетову картку MasterCard, яка працює так само, як звичайна платіжна картка.

В рамках програми користувач отримує доступ до:

• банківського рахунку;
• біткойн-гаманця;
• обмінного пункту крипто-фіат,
• платіжної (дебетової) картки.

Nuri (ex Bitwala) – солідний німецький проект, заснований у 2013 році. У перші роки роботи Fintech збирав кошти на розвиток. Спочатку компанія спеціалізувалася на обміні BTC і пропонувала передплачені картки. Тоді компанії вдалося отримати фінансування у розмірі 20 мільйонів євро, що дозволило створити інноваційний сервіс, що поєднує цифрові гроші з фіатними грошима.

В рамках реферальної програми кожен користувач отримує вітальний бонус у розмірі 30 євро. До того ж, ще 30 євро за кожного реферала.

Лідерство – це мистецтво впливу

Що потрібно, щоб відкрити магазин?

Переваги IT-аутсорсингу для бізнесу

Добавить комментарий