Перейти к содержанию

Як заробити гроші в Інтернеті

Кожна людина, яка добре володіє комп’ютером і знає як користуватися інтернетом, може заробляти гроші онлайн, не виходячи з дому. Питання лише в тому, скільки грошей можна заробити, і чи буде цей заробіток основним чи додатковим. Найкращі блогери заробляють навіть кілька тисяч гривень на місяць віддалено з дому. Вам цікаво як заробити гроші в Інтернеті? Дізнайтеся про декілька способів та оцініть, які вам найкраще підходить.

Як заробити гроші в Інтернеті: 9 найбільш ефективних методів

Як заробити гроші в інтернеті

Завдяки цій статті ви дізнаєтеся про способи заробітку в Інтернеті, а також:

• де шукати віддалену роботу (адреси найкращих сайтів);
• як отримати навички, необхідні для заробляння грошей в Інтернеті;
• скільки можна заробити, маючи різні професії.

Якщо ви плануєте кар’єру, щоб працювати віддалено через інтернет, вам слід подумати про такі професії, як:

• програміст;
• художник-графік;
• архітектор;
• журналіст;
• перекладач;
• копірайтер;
• коректор;
• наставник;

Це список професій, якими можна успішно займатися в домашніх умовах. Якщо ви приймете рішення отримати якусь професію та перейти на постійний заробіток віддалено, то зможете приєднатися до спільноти цифрових кочівників. Це люди, які заробляють гроші в інтернеті, працюючи віддалено у будь-якій точці світу.

Як заробити гроші в інтернеті: з чого почати?

Насамперед, вам слід підійти до заробітку в Інтернеті з великим терпінням та регулярністю. Ніхто не отримає багато грошей за кілька днів, не вклавши в це свою роботу. Все залежить від цілеспрямованості та винахідливості людини, яка переглядає веб-сторінки з пропозиціями заробітку онлайн. До пропозицій заробити в інтернеті кілька тисяч гривень на день слід ставитись з певною обережністю. Найкращим блогерам вдається заробити таку суму за місяць. Є багато способів заробітку в Інтернеті, але варто вибрати ті, що можуть принести найбільшу фінансову вигоду.

Якщо ви не маєте жодної професії з опублікованого списку, нічого страшного. Вам просто необхідно пройти навчання на онлайн-курсах. Якщо, наприклад, ви захоплені програмуванням, створенням відео, хочете заробляти на створенні мобільних програм або веб-сайтів, пройдіть навчання на таких ресурсах:

• Codecademy – інтерактивна онлайн-платформа навчання мови програмування: Python російською мовою;
• Udacity – абсолютно безкоштовна освітня платформа онлайн навчання IT технологіям.

Де шукати роботу? Ось список топових сайтів, де можна знайти замовлення від роботодавців або надомну роботу на постійній основі:

• Upwork.com;
• Weblancer.net;
• Freelance.ru;
• Fiverr.com;
• Kwork;
• Flexjobs.com;
• FL.ru.

Порада експерта: робота віддалено за комп’ютером – прекрасне рішення для людей з обмеженими можливостями. Ця форма зайнятості не тільки зручна, але й дає шанс на рівне ставлення та уникнення забобонів. Також пам’ятайте, що якщо ваша інвалідність аж ніяк не обмежує вас, ви не зобов’язані вказувати її у своєму резюме.

1. Інтернет-заробіток на українських сайтах

1). AIN.UA – оновлений український сервіс, що працює на безкоштовній основі як для виконавців, так і для роботодавців. Має розділ «Робота», де публікуються вакансії з віддаленої роботи, в основному для копірайтерів, дизайнерів, маркетологів та розробників сайтів.

2). Freelancehunt – це найбільша в Україні фріланс-біржа де працює до 70% виконавців замовлень. Рекламодавці дають замовлення, починаючи від програмування і закінчуючи копірайтингом.

3). Freelance.ua – це ще одна українська фріланс-біржа, де працюють українські виконавці замовлень. Можливості сервісу не обмежені, пропонується повний набір спеціалістів які готові виконати будь-яке замовлення. Зароблені гроші система обробляє протягом двох робочих днів, комісії на вивід немає, але є комісія від 15 гривень до 10% для замовника.

4). Kabanchik – це найстаріша фріланс-біржа в Україні. Тут не тільки традиційний фріланс, але й надання послуг з будівництва та ремонту квартир. У дев’ятнадцятому році було замовлено послуг на 155 млн. гривень. Виведення грошей із проекту на банківську карту.

5). Upwork – це досить велика міжнародна біржа фрілансу. Реєстрація не зовсім проста: обов’язкова модерація профілю, в якому описаний досвід, та завантажено відео про себе.

2. Як заробити гроші в інтернеті в гривнях

1). Транскрипція текстів книг та записів. В Інтернеті багато пропозицій віддаленої роботи для фахівців які вміють оцифровувати книги, скановані документи, аудіо касети, записи з компакт-дисків. Однак будьте обережні, багато хто з них дає фальшиву рекламу. Відповідайте лише на оголошення, які не викликають сумнівів. Це заняття не потребує спеціальної підготовки, хоча гарне знання орфографії та вміння швидко писати обов’язково допоможуть. Замовлення можна знайти серед іншого на сайті OLX.

2). Інтернет-продаж. «Користувач Andrey27 купив продукт». ви можете отримати такі повідомлення протягом дня, якщо почнете продавати товари на аукціоні або з свого інтернет-магазину. Таким чином, торгівля – це одна з найпривабливіших форм заробітку у мережі. Продаж товарів через інтернет збільшує можливості охоплення потенційних покупців продуктів чи послуг, скорочуючи при цьому витрати, пов’язані з роботою магазинів, їх просуванням та рекламою.

Нові канали продажу пропонують глобальні інтернет-портали, такі як Allegro, OLX або eBay з охопленням мільйонів користувачів. Крім того, можна створити власний інтернет-магазин. Щоб торгівля йшла успішно, потрібно свій товар показати людям. Для рекламування свого бізнесу можна використовувати облікові записи соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram або Вконтакті. Продаж через Інтернет дуже проста штука, потрібно тільки зареєструватися на сайті аукціону і виставити товар.

Найкраще розпочати свою кар’єру продавця з перепродажу дешевих товарів або проведення різноманітних рекламних акцій. Таким чином, досягається довіра та позитивні відгуки клієнтів. Згодом ви можете збільшити вартість угод і розпочати справжню розширену торгівлю.

Можна торгувати, наприклад, товарами, купленими зі знижкою або завезеними з-за кордону. Заробіток на інтернет торгівлі – ідеальний варіант для людей, що займаються виготовленням товарів народного промислу, наприклад, унікальні картини, ювелірні вироби ручної роботи, косметику виготовлену своїми руками з натуральних компонентів або гуманітарний одяг.

Такий заробіток дуже зручний для матусь із маленькими дітьми. Таким чином, талановиті молоді матусі можуть реалізовувати себе, працюючи онлайн і доглядаючи дітей.

3. Як заробити гроші в інтернеті підлітку: заробіток на буксах

Це найпростіший спосіб заробітку, адже досить просто заробляти на серфінгу у мережі. Тут потрібно лише рухати мишкою і натискати на кнопку, і гроші надходять автоматично. Однак необхідно встановити плагін для серфінгу, зазвичай у вигляді миготливого рекламного банера на моніторі. Тоді все під рукою, не потрібно переходити за посиланням. Також немає обмежень щодо кількості встановлених сайтів для серфінгу. Це означає, що можна використовувати кілька ресурсів одночасно. Проте розміри зарплати не дуже райдужні, можна заробляти лише від 300 до 500 рублів на місяць.

4. Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

1). Переклад текстів. Якщо ви вільно володієте іноземною мовою, у вас не повинно бути проблем з пошуком роботи в Інтернеті. Перекладачів шукають як великі корпорації, так і приватні особи, тому в Інтернеті є багато пропозицій про роботу.

Ваш заробіток залежатиме від кількості перекладених сторінок, мовної групи, спеціальності або режиму роботи. Наприклад, найменше заробіток при перекладі простого документу з англійської або німецької мови на українську мову. Перекладач може розраховувати на більш високу вартість, підготувавши спеціалізовані переклади, наприклад, з української мови на чеську або німецьку.

2). Заробіток онлайн на власному сайті

Наявність власного веб-сайту значно спрощує заробляння грошей в Інтернеті. Особливо якщо сайт користується популярністю. Однак, перш ніж він досягне задовільного рівня глядацької аудиторії, необхідно подбати про його правильний розвиток. Пріоритетне завдання – підтримувати його в активному стані. Немає нічого, що відлякує користувачів більше, ніж застарілий контент веб-сайту. Ще одне важливе питання – позиціювання ресурсу. Без цього сайт буде невидимий в Інтернеті, і ви не зможете заробити на ньому. Однак, ви можете заробляти на своєму ресурсі двома способами: продаючи рекламу або продаючи послуги.

3). Google AdSense: заробіток на рекламі

Інструменти Google дозволяють авторам веб-сайтів швидко та легко відображати релевантну ненав’язливу рекламу та, звичайно, заробляти гроші. Оскільки оголошення пов’язані з тим, що користувачі шукають на вашому сайті, вони дають можливість одночасно заробляти гроші та покращувати контент. Зареєструватись у системі Google AdSense досить просто. Все, що вам потрібно зробити, це ввести свої дані та контактну інформацію на сайті та банківський рахунок. Виплата грошей, зароблених на рекламі відбувається, коли дохід від кількості клацань по рекламі перевищує суму в 100 доларів. Зазвичай ця стеля досягається протягом місяця.

4). Партнерська програма: заробіток на рекламі та продажу партнерських продуктів

Він полягає у просуванні на вашому власному сайті послуг, що пропонуються обраною компанією. Найчастіше партнерські компанії платять за кількість клацань по банерній рекламі, розміщеної на сайті або за відсоток кількості продуктів, проданих через веб-сайт. Таким чином, чим більша кількість відвідувань сайту, тим більший заробіток. Найбільш привабливими компаніями-партнерами є фінансові установи, бухгалтерські фірми та комп’ютерні магазини.

5. Як заробити гроші в інтернеті: надомна робота

Той факт, що робота надаватиметься через Інтернет, не означає, що її не можна виконувати за трудовим договором. Законодавець припускає можливість виконання службових обов’язків через Інтернет. На віддалених працівників поширюється дія Трудового законодавства, що означає, що вони мають таке ж право на відпустку та лікарняний листок через хворобу, так само, як і ті люди, які працюють за класичними правилами.

Ця форма співпраці найкраще підходить для IT-фахівців, дизайнерів комп’ютерної графіки, веб-дизайнерів, редакторів веб-порталів, а також для юристів, бухгалтерів та маркетологів.

6. Як заробити гроші в інтернеті через телефон

1). Story of Monsters: IdIe – це гра де можна заробляти на пів пасивно, тобто час від часу треба тицьнути по рекламі. Для того, щоб почати заробляти, потрібно цей проект завантажити і запустити. Відкривається сторінка внизу праворуч три вікна, у яких будується вся гра. Ці віконця потрібно прокачувати починаючи з одного кліка в дві секунди отримаєте одну монетку, але коли прокачаєте на максимум, за 0,25 секунд отримуватимете двадцять одну монетку. Прокачування йде у вигляді перегляду реклами. Тобто, щоб відкрити наступний рівень, треба переглядати рекламу. Гра дуже проста, зрозуміла, головне потрібно постійно клацати та переходити з рівня на вищий рівень.

2). IPweb SurfRu – це програма для заробітку. Варіантів багато починаючи від простих завдань та клацань по рекламі, закінчуючи читанням листів із рекламним повідомленням.

3). VkTarget – програма для заробітку в соціальних мережах, виконуючи різні завдання по накрутці показників облікового запису.

7. Як заробити гроші в інтернеті: 500 гривень в день

Такі гроші можна заробляти на своєму розкрученому каналі на YouTube. Чемпіони Ютуба мають дохід у кілька мільйонів доларів. Але, будучи простим ютубером, теж можна заробляти непогані гроші. Для цього потрібно опанувати основи відео запису. Загалом за сто тисяч переглядів відео YouTube заплатить близько 1200 гривень.

8. Як заробити гроші в інтернеті 1000 гривень в день: фриланс

Фрілансер – це самозайнятість. У мережі є багато сайтів для фрілансерів, які шукають оголошення із замовленнями. Заробіток фрілансерів вражає, що за виконання завдання вони можуть отримати до кількох тисяч гривень. Роботу на цих платформах можуть знайти в основному програмісти, веб-майстри, копірайтери, адміністратори, графічні дизайнери, фотографи та перекладачі. Ось що відомо про український фріланс щодо доходів:

• За підсумками статистики за дев’ятнадцятий рік фрілансери на українських сайтах мали в середньому гонорар до 2000 гривень за один проект. Але це більше стосується програмістів, тому що найчастіше саме їм замовляють послуги з дизайну та програмуванню.
• Фрілансери або виконавці замовлень у 2021 році в середньому стали заробляти більше: копірайтери – близько 17 000 гривень, а програмісти – близько 29 000 гривень на місяць.

9. Як заробити гроші в інтернеті за 5 хвилин: фондовий ринок

Швидкий але ризикований спосіб примножити та вкласти зароблені гроші – це грати на фондовому ринку. Однак електронна брокерська діяльність може виявитися фатальною, якщо не буде вжито належних запобіжних заходів. Насамперед варто вкладати невеликі суми, але у різні фонди та компанії. По-друге, варто скористатися порадами спеціалістів з правил інвестування. Новачки можуть обговорити це на інвестиційних форумах та обмінятися думками з постійними користувачами електронних бірж фрілансу.

1). Заробіток на ставках на спорт. Такий спосіб отримання грошей важко назвати заробітком. Швидше, це вид розваг та відпочинку, який не повинен включати більше 10% вашого заробітку. Виграші можуть бути величезними, але є можливість і програшів. Це гра для людей, які знаються на спорті і розуміють правила ставок на спортивні події.

Сайти для заробітку в Інтернеті, які 100% платять

Як заробити гроші в Тік Ток | Топ-10 способів заробітку

Добавить комментарий