Перейти к содержанию

Як заробити гроші в Тік Ток | Топ-10 способів заробітку

Заробити гроші в Тік Ток реально і мілйони людей успішно це роблять, отож в цій статті розберемо способи Tik Tok заробітку.

Соціальна мережа Тік Ток — це реально якесь божевілля останній рік, куди не глянь всюди тік-токери щось знімають, що співають, танцюють, одним словом це як якийсь вірус, який заражає всіх поголовно, але переважаюча більшість аудиторії цієї мережі це діти «шкільного віку» які залипають там добами, в пошуках своєї хвилини слави.

Розробники Тік Ток точно знали чим брати майбутньою аудиторію, і насправді, багато юнаків та дівчат, за досить малий проміжок часу, стали Тік Ток — блогерами мільйонниками, здобули славу, визнання, почали заробляти шалені гроші, ось це мабуть і основний тріггер ( в переводі з анг, озн, спусковий крюч ) який надихає мільйони людей, реєструватись та проводити час в Тік Ток.

Отож, проаналізувавши ситуацію, я виділив для себе 10 способів реального заробітку в Тік Ток з нуля, ще хочу добавити, що потрібно як мінімум зняти 50 відео і набрати 1000 підписників, щоб заробіток був значним.

Перевірені способи заробітку в Тік Ток:

Як заробити гроші в Тік Ток

1) Перегляд відео за гроші ( ставити лайки, підписуватись, коментувати, тощо ).

Як це працює, наприклад: я хочу розкрутити свій Тік Ток але мої відео ніхто не дивится і не лайкає, що я роблю, йду на біржу і купляю ці перегляди, лайки за реальні гроші, а на тих сайтах, сидять ті хто на цьому заробляє, тобто, перейшов до мене в профіль, відкрив відео, лайкнув і вже гривні впали на внутрішній рахунок.

Ось декілька таких сайтів:

Босслайк — це супер старий та перевірений сайт, тут можна ставити лайки, підписуватись і отримувати бали а потім ці бали переводити в рублі.

VKTarget — також сервіс подібний вищому, але тут зразу за завдання платять в рублях, що дуже зручно а ще в них є мобільний додаток ( сидиш, клацаєш з мобілки, а бабосики ростуть ).

ТikTop Free — цей сервіс взагалі хвалиться, що чуть не 10 рублів платить за 1 лайк, чи за перегляди, але я читав парочку відгуків, що якісь проблеми в них з виводом коштів, тому будьте уважні, перед тим як починати тут працювати.

2) Заробіток на партнерских програмах.

Що таке партнерська програма, наприклад: у вас є продукт і ви хочете збільшити продажі, шукаєте людей які готові рекламувати та рекомендувати ваш продукт за % так мовити винагороду, в середньому яка складає від 1% і вище. Я більше скажу, майже всі Топі інтернет-магазини, такі як:

  • Аліекспрес;
  • Ебей;
  • Валберіс;
  • Розетка;
  • Ельдорадо;
  • Цитрус, і т.д, мають свою партнерку і активно залучають всіх бажаючих до співпраці.

Як це виглядає на практиці: ви реєструєтесь у вибраній партнерці, отримуєте партнерский лінк, розміщуєте в себе в профілі Тік Ток, ваш підписник перейшовши по цьому посиланню і щось купивши, а ви отримали свій %, ось так все просто.

3) Асистент ТікТокера ( блогера )

заробити гроші в тік ток

Коли в тебе мільйони фанатів, то 100% щось потрібно делагувати своєму помічнику, наприклад: якусь рутинну роботу, а це ще один супер спосіб щоб заробити.
Для цього потрібно, скласти список популярних блогерів з числом підписників від 200к і почати писати кожному, пропонуючи свої послуги «асистента» однозначно хтось зацікавиться.

4) Монтаж відео для блогерів

Цей спосіб вимагає окремих навичок, але воно того варте, повірте на слово. Ви собі не уявляєте скільки часу блогери витрачають на монтаж своїх роликів, і майже кожному з них, хотілось-би цю задачу делагувати професіоналу.

До речі якось бачив пост, як блогер-мільйонник довго шукав в команду відео-монтера ( тільки представте що серед такої кількості підписників і важко знайти ).

5) Реклама товару, послуг в своїх відео

Реклама з профілю — це основа основ, але щоб дойти до того рівня, вам потрібно прикласти максимально зусиль для розкрутки свого Тік Ток аккаунту.

Рекламні інтеграції в відео — це дуже просто, ви просто показуєте чи розказуєте про товар чи послугу і все, грошенята задзвеніли в вашій кишені.

6) Ведення та адміністрування бізнес профілів

Тут також потрібні спеціальні навички, скажу вам по секрету в нас час, щоб заробляти гроші в Інтернеті, в цілому потрібні всюди навички, без них ніяк.

До прикладу: дуже багато компаній ведуть свої сторінки в Тік Ток ось це і є ваша цільова аудиторія, пишете міні КП ( комерційна пропозиція — типу: добрий день, мене звати Вася, пропоную ведення вашого аккаунта за 200 зелених соток в місяць, вмію робити то і то, буду робити то і то, якщо вас зацікавила дана пропозиція, відпишіть будь ласка. Дякую ) все, починаєте скидати цей лист всім тим, кого вибрали в свою базу.

В цьому способі, буде на початку важко, а потім стане легше , коли ви зберете свою «портфоліо» прикладів робіт, ось тоді клієнти будуть ставати до вас в чергу.

7) Налаштування та запуск реклами в Тік Ток

Тік Ток

В Тік Тоці просто напросто тонни трафіку (мільярди користувачів, які там залипають добами ) так чому б їм не показувати нашу рекламу — подумали гуру-бізнесу, так і родилась спеціальність таргетолог Тік Ток.

Нагадаю що в самій площадці Тік Ток немає можливості для настройки та запуску реклами, це можна зробити через рекламний кабінет Tik Tok Ads. Тому щоб вам почати заробляти на цьому, потрібно розібратись в тонкощах цього рекламного кабінету, або пройти спеціальні курси, благо їх зараз хоч пруд пруди.

8) Проведення прямих ефірів ( стріммінг )

Так, я цілком з вами згідний, Тік Ток — це не стріммінгова платформа типу Твіч, але тут є класна штука, як монети на донат ( кожний охочий може задонатити вам монетку а ви цю монетку конвертите в реальний долар і виводите собі на карту ).

Зауважу, щоб провести прямий ефір, потрібно мати 1000 підписників ( як їх набрати безкоштовно, буде в наступній статті ).

Щоб заробляти на ефірах, вам потрібно бути цікавою та артестичною персоною або супер спеціалістом в якійсь галузі, щоб фоловери донатили монети.

9) Просування своїх послуг

Багато хто із моїх знайомих, почав використовувати Тік Ток як місце для розкрутки свого особистого бренду, я знаєте що я вам скажу, це супер ідея, адже в цій соц-мережі просто шалена кількість людей ( трафіку ).

Як це працює, наприклад: у вас є інфопродукт, ви розвиваєте свій Тік Ток і потихеньку пропонуєте цей продукт свої фолловерам, вони купляють і купа грошей вже ваша.

В 10 спосіб спосіб хотів написати про амбасодорство і т.д.

Але цей вид заробітку, абсолютно не для кожного і також не кожному дано стати блогером-мільйонником, а як відому крупні компанії звертають увагу тільки на таких тіктокерів.

Підсумки вище сказаного!

Тік Ток — це по справжньому великий заробіток і шанс для кожного, але потрібно багато сил та ресурсів вкласти в просування та розкрутку своего профілю.

Сайти для заробітку в Інтернеті, які 100% платять

Форекс – це тяжка робота, чи розвод?

Заробіток Bitcoin ( сатоші ) на сайті Cointiply

Добавить комментарий