Перейти к содержанию

Як заробити на онлайн-покері: основні способи

Як заробити на онлайн-покері? Багато гравців-початківців задаються таким питанням. Ця стаття розповість вам про 4 основні способи заробітку в онлайн-покері.

1 спосіб

Першим, і найвірнішим, але в той же час непростим способом є становлення просунутим гравцем. Щоб стати таким гравцем, який постійно отримує прибуток від покерної гри, необхідно постійно грати і набиратися досвіду.

Звичайно, знання математики і стратегій можуть істотно допомогти, але без досвіду всі ці знання перетворяться на ніщо, якщо не проводити практичних занять.

Як заробити на онлайн-покері: основні способи

Корисно читати покерні статті, вислуховувати та обговорювати думки профі, але це не замінить вам набутих навичок у грі.

У той же час, зауважимо, не треба фанатично підходити до питання заробітку в іграх покеру, шукаючи якісь особливі виграшні стратегії. Просто грайте, насолоджуючись грою, а згодом ви самі побачите позитивні результати.

2 спосіб

Цей спосіб простий, і, відповідно, заробіток від нього буде невеликим. Заробляйте на фріролах та бонусах. Цей метод не потребує матеріальних витрат, він добре підійде покеристам-початківцям для побудови початкового банкролу або отримання першої прибутку в покерних іграх.

Інтернет містить чимало покеруму, де даються бездепозитні бонуси для гри. Скористайтеся ними, отримавши стартовий капітал. Також цілком можна заробляти на всіляких фріролах. Граючи на таких турнірах, ви не ризикуватимете власними грошима, а заробити цілком можете.

3 спосіб

Цей спосіб може бути дуже прибутковим, причому ніякого ризику не вимагаючи. Заробити можна, залучаючи друзів на ігри. Ви отримуватимете прибуток за кожного залученого вами гравця, причому не завжди потрібно буде залучати в сам покеррум. Цей спосіб заробітку може підійти любителям соцмереж – маючи більше друзів, можете і заробити більше.

4 спосіб

Це заробіток за допомогою покерних партнерських програм. В ідеалі, потрібен буде власний сайт, проте деякі ресурси покеру співпрацюють з партнерами без власних сайтів — залучення гравців в офлайні, через ел. пошту тощо. Дохід від партнерських програм може бути дуже пристойним.

Ось, мабуть, і всі основні способи заробітку на онлайн-покері. Можливо, є ще, але ці — найпоширеніші і надійніші.

Як видалити Касперського з комп’ютера

Як заробити в інтернеті новачку без вкладень

Як користуватись Твіттером