Перейти к содержанию

Як заробити на весілля, якщо воно вже скоро

Весілля – одна з найзначніших подій у житті закоханих, але не завжди на підготовку до нього є необхідна кількість часу.

Бюджет весілля може бути роздутий до нечуваних розмірів, але навіть дуже скромне торжество обійдеться в кілька мільйонів рублів.

Якщо ж не скромничати, і запросити на весілля всіх друзів та родичів, то віддати доведеться цілком кругленьку суму.

Крім сукні нареченої та костюма нареченого, заплатити доведеться за весільний кортеж, оформлення зали, фотографа, відеозйомку, за послуги ведучого та запрошених артистів. Навіть такі дрібниці, як прикраси на автомобілі, пелюстки для кидання, ручники, що запрошують у своїй загальній сумі, складають дуже пристойний бюджет.

Як заробити на весілля

У середньому невелике весілля на 20 осіб коштуватиме 3,5 тис. доларів. Урочистість більша на 50-60 чоловік може коштувати 7 тис. доларів. І навіть якщо на підготовку до цієї важливої ​​події ще є кілька місяців, то питання про те, як заробити таку вагому суму в стислий термін залишається відкритим.

Найпростіший варіант, якщо, звичайно, не розраховувати на підтримку батьків, – взяти кредит. Ставка по споживчому кредиту, взятому на рік, становитиме 25-30%, а значить, повернути доведеться вагому суму. І не варто розраховувати, що весілля повністю окупиться. Як показує практика та опитування молодят, середня окупність урочистостей – 30%.

Якщо молода пара впевнена у своїх фінансових знаннях, має досвід інвестування та початковий капітал, то заробити на весілля можна на Форекс.

Щоб заробляти на валютному ринку, необхідно вміти аналізувати ринок.

Допомогти цьому здатний хвильовий аналіз.

Хвильовий аналіз ґрунтується на теорії, що свідчить про те, що поведінка ринків капіталу продовжує свій розвиток і зміну у формі моделей, які підвладні розпізнаванню. Відповідно, це можна розглядати як одну з основних цілей проведення даної аналітичної дії.

Зокрема, торгова стратегія Форексу, яка заснована на стрічці новин, стає особливо прибутковою саме завдяки тому, що вірно застосовується хвильовий аналіз і правильно зчитуються його результати. Однією з основних стратегій є технології торговельних відносин, що базується на отриманні важливих новин. Подібні торгові стратегії розроблені спеціально для торгових відносин на стрічці новин від Форекс і там є мінімальний ризик.

Як придумати надійний пароль?

Причини роздратування на роботі

Як заробити в Інтернеті без вкладень?

Добавить комментарий