Перейти к содержанию

Як заробити на власному автомобілі

З кожним роком виживати на одну зарплату стає важче, тому власники автомобілів шукають способи, як додатково можна підзаробити. Існує багато варіантів того, як можна заробити гроші, використовуючи свою машину.

Сучасний водій рідко використовують свій транспортний засіб. Для більшості автолюбителів воно потрібне для того, щоб дістатися від дому до роботи і назад, по дорозі заскочивши до магазину. Більшість особистих автомобілів використовується не більше кількох годин на день.

Особливо актуальним є пошук роботи на своєму автомобілі для тих, хто недавно втратив роботу, або молодих людей, які не можуть працювати повний робочий день через навчання в інституті.

Як заробити на власному автомобілі

Насамперед, коли говорять про заробіток на власному автомобілі, згадують роботу у таксі. Щоб почати працювати в таксопарку, необхідно пройти нескладну реєстрацію, а після оформлення можна відразу приступати до роботи. Якщо використовувати власну машину для роботи в таксі, можна скоротити розмір виплат, які водієві доводиться віддавати.

У великих містах досить багато замовлень, тому водій без роботи не залишиться. Недолік цього способу полягає в тому, що підвищується зношування автомобіля. Причому це стосується не лише салону, а й вузлів та агрегатів.

Таксисту часто доводиться їздити по дворах, де дороги не найкращої якості, через що псується підвіска та колеса автомобіля. Цьому рекомендується відразу ж закладати амортизацію у дохід, щоб бути готовим до необхідності проведення ремонту. Підвищений знос також піддається двигун і трансмісія, а також ряд інших важливих елементів.

Машинам таксі у великих містах часто доводиться стояти в пробках, а робота на неодружених оборотах негативно позначається на силовому агрегаті. Ще один недолік роботи в таксі полягає в тому, що в салон автомобіля будуть сідати невідомі люди, серед яких можуть бути зловмисники.

Ще одна можливість працювати на власному автомобілі – кур’єрська доставка. Останнім часом подібна робота набула популярності, оскільки зросла кількість інтернет-замовлень. При цьому кур’єрів також побільшало, тому конкуренція досить серйозна. Робота передбачає доставку як продовольчих, і не продовольчих товарів.

Для роботи також необхідно буде приєднатися до якогось популярного сервісу і після оформлення можна буде вже працювати. При цьому знадобиться наявність медичної книжки, щоб можна було доставляти продукти та готову їжу.

Перевага такої роботи полягає в тому, що не потрібно підвозити незнайомих людей у ​​салоні автомобіля.

Але є і ряд недоліків, наприклад, матеріальна відповідальність за речі, що перевозяться, а також невисока заробітна плата і штрафи.

Невеликий дохід від власного автомобіля можна отримувати за рахунок розміщення реклами на кузові та склі. У такому випадку потрібно приклеїти інформаційні наклейки у певних місцях. Також необхідно проходити певну відстань, щоб автомобіль не стояв на одному місці. Подібний спосіб заробітку набув поширення у великих містах, але в невеликих населених пунктах таким чином заробити не вийде.

Ще один вид заробітку на своєму автомобілі полягає в тому, щоб здавати його в оренду. Подібними послугами часто користуються люди для роботи в таксі, якщо вони не мають власного автомобіля. Варто враховувати, що орендар не особливо піклуватиметься про стан транспортного засобу, так що машина буде піддаватися підвищеному зносу. Тож після цього знадобиться серйозний ремонт транспортного засобу.

Можливе підробіток на власному автомобілі як попутний перевізник. Таким чином, можна здійснювати регулярні разові поїздки між населеними пунктами. При цьому також є ризик того, що до салону автомобіля сядуть зловмисники. Сам сервіс райдшерингу спрямований на те, щоби знизити витрати людей, які їдуть в одному напрямку. Існують спеціальні послуги, за допомогою яких можна знайти попутників.

Що таке ребрендінг — простими словами

Корисні поради щодо просування в Інстаграм

Як відкрити аптеку в малому місті

Особистий приклад заробітку на Форекс для новачків