Перейти к содержанию

Як заробити в інтернеті без вкладень коштів

Реалії сучасності все частіше наводять людей на думку почати працювати без відвідування офісу або підприємства, здійснюючи діяльність через мережу інтернет, не витрачаючи свій внутрішній ресурс на переміщення по місту та зайві контакти. Однак найчастіше така зайнятість вимагає чималих початкових вкладень, що прийнятно не всіма.

То як же почати працювати через інтернет, не залучаючи при цьому стартовий капітал?

Відразу обмовимося, що розпочати таку діяльність набагато простіше тим, хто вже відбувся як професіонал у певній галузі. Для відкриття своєї справи достатньо пошукати віддалені вакансії за своєю спеціальністю та спробувати зацікавити роботодавця, використовуючи весь свій напрацьований арсенал, відображений у докладному портфоліо та резюме.

Які професії потрібні в інтернет спільноті?

Як заробити в інтернеті без вкладень коштів
Portrait of pretty charming positive cute successful lucky cheerful girl standing under shower from money having a lot of money in hands isolated on pink background

Дизайнер

Почнемо із творчих професій. Найзатребуванішими є творці контенту для ігрової індустрії, це 2-d та 3-d дизайнери та розробники. Якщо здобувач у цій галузі має навички та досвід, він з легкістю займе свою нішу, причому, дуже добре оплачувану.

Дизайнери поліграфії та художники-ілюстратори також мають високі шанси знайти свого роботодавця в інтернеті, оскільки величезна кількість поліграфічних фірм, видавництв та власників сайтів шукають талановитих виконавців, які мають певний стиль та досвід. При перших контактах із можливим роботодавцем треба бути готовим до виконання тестового завдання, іноді досить складного, що дозволить розкрити весь потенціал претендента. Належити до цього слід раціонально: це теж досвід, навіть якщо і неоплачуваний. У разі відмови результат тестового завдання завжди можна розмістити у своєму портфоліо.

Копірайтер та редактор

Майстри мови і знавці російської завжди можуть розраховувати на непоганий заробіток. Сценаристи, рерайтери, копірайтери та редактори сайтів – спеціальності, без яких існування інтернет спільнот було б просто неможливим. Вартість роботи нараховується в основному за обсяг виконаних замовлень, розцінки мають великий діапазон і залежать від досвіду та рейтингу, а пошук замовлень здійснюється на біржах контенту.

Нерідко професіонали швидко знаходять постійного роботодавця і починають працювати з ним безпосередньо і за вищими цінами. Тут варіантів безліч, у тому числі віддалена робота за трудовим договором, або на правах самозайнятого чи індивідуального підприємця.

Бухгалтер

Великий попит має робота бухгалтера на віддаленій основі, бухгалтера, як правило, працюють на аутсорсингу, обслуговуючи кілька фірм одночасно. Бухгалтер з доброю репутацією має всі шанси на високооплачувану роботу в інтернеті, допомагаючи в оформленні податкових декларацій та аудиті.

Педагог

Педагоги зі стажем або без нього можуть спробувати свої сили на майданчиках інтернет-шкіл, віддалено ведучи учнів та створюючи відеоуроки, здійснюючи методичний супровід діяльності. Такі вакансії сьогодні все частіше трапляються на сайтах вакансій.

Практично будь-яка професія сьогодні може бути реалізована через інтернет, звичайно, якщо вона не пов’язана з прикладним видом діяльності, а заснована на інтелектуальній та творчій праці.

Золото: дорогоцінні метали, їх властивості та застосування

Найкращі сайти для заробітку криптовалюти

Як початківцю працювати віддалено та заробляти