Перейти к содержанию

Як заробити в інтернеті новачку без вкладень

У сьогоднішній статті я хотів би торкнутися такої популярної у користувачів-початківців, теми, як заробити в інтернеті новачку без вкладень. Це не так складно, як може здатися на перший погляд. У мережі можна знайти застосування будь-якій праці та отримати за неї оплату. Інше питання, що на початку це будуть дуже мізерні та мізерні суми. Але ж з чогось треба починати, правда?

Початківцям складно починати. тому що вони не мають ні знань, ні досвіду. Їм страшно зробити перший крок.

Багато хто не проходить далі теорії, помикаючись по сайтах і вивчивши на них інформацію вони приходять до висновку, що такий заробіток складний і не для них.

У новачків, через озвучені вище причини, не такий великий вибір роботи.

Без певних навичок вам доведеться займатися некваліфікованою працею за низьку оплату.

Ось основні види робіт, які для людей не мають знань:

Букси.

Тут платять невеликі копійки за перегляд реклами, читання листів, виконання нескладних завдань. Завдання тут оплачуються залежно від рівня складності. Суми може бути від 10 копійок до 50 рублів. Трапляються завдання і за вищою ціною.

З буксів починають усі новачки, це класика жанру.

Але багато тут не заробиш, довго цим не варто займатися. Хоча деякі люди примудряються і тут пристойно заробляти шляхом залучення рефералів. Це такі люди, які зареєструвалися за вашим партнерським посиланням та працюють на буксах.

З їхніх заробітків ви отримуєте невеликий відсоток. Потрібно щонайменше 5000 рефералів, щоб заробляти хоча б 1000 рублів на день. Справа в тому, що частина рефералів незабаром зрозуміє всю безперспективність такої роботи. Отже, перестануть працювати, і ви не отримаєте з них прибутку.

Соціальні мережі.

Принцип майже такий самий, дивіться рекламу, ставите лайки, вступаєте в групи, робите ріпости, за це отримуєте копієчки. Орієнтовні, ціни за лайк 10 копійок, за вступ 20 копійок. Біда тут у тому, що завдань не так багато, а акаунти соціальних мереж часто лазять за таку роботу. Великих сум тут не заробити.

Новачку не заробити, а ось досвідченіші люди можуть піднімати пристойні гроші в соціальних мережах.

Наприклад, розкручена група аліекспрес в вк приносить своєму власнику 50 000 тисяч на місяць. А якщо він надумає її продавати, то це буде сума щонайменше 400 тисяч рублів. Тож бачите, якщо є набір необхідних знань — заробіток у мережі, справа перспективна.

Набір рефералів.

Кожен новачок може освоїти залучення рефералів та заробляти на цьому. На ютубі та в інтернеті повно інформації, як робити це правильно та швидко. Можна обійтись без вкладень.

Проектів куди потрібні реферали, безліч. Також, вигідно залучати партнерів, ви також отримуватимете відсоток з їхньої роботи. Наприклад, людина (ваш реферал) продав товар, отримав гроші за партнерською програмою, а вам впала копійочка з цього. Хоча вся ваша заслуга в тому, що ви залучили цю людину.

Вигідно рекламувати послуги хостингу та різноманітні платні програми зі щомісячною оплатою. Людина оплатила доступ до програми, ви отримали свій %, на наступний місяць вона знову вона оплачує, а ви на пасиві отримуєте гроші. А таких рефералів у вас можуть бути сотні та навіть тисячі, це величезний дохід.

Біржі контенту

Чудовий заробіток без вкладень для новачків. Тут потрібно писати статті і отримувати за це гроші. Оплата йде за кожну 1000 знаків без пропусків. Це приблизно 1 абзац, зовсім небагато. Для новачка, ціни від 5 — 15 руб за 1000 символів.

На початку потрібно писати багато та дешево, потім ваш рейтинг та рівень майстерності буде підвищуватися. Ціни зростуть. Ви отримуватимете 20, 30, 40, 50 і більше за 1000 знаків, а це вже більш-менш гідні гроші. На день новачок за бажання може видати 10 000 символів тексту. Це 5 статей з 2000 символів. Або 50 – 150 рублів у грошах.

Партнерські програми.

Тут, звичайно, доведеться отримати невеликі теоретичні знання. На мою думку, це найпростіший спосіб заробити перші гроші. Оплата залежить від розміру партнерської комісії. Працює це так, ви реєструєтеся як партнер у партнерській програмі. Їх безліч на будь-який смак.

Отримуєте своє спеціальне посилання, рекламуєте її в інтернеті, отримуєте гроші в залежності від умов партнерської програми.

Зазвичай платять за продаж товарів або залучення гравців до онлайн-ігор, наприклад. Тут можна заробити пристойну суму, але потрібен час та щоденні зусилля. Відгуки, коментарі, опитування. Ще один малооплачуваний спосіб заробітку. Платять за найпростішу роботу, коментарі, відгуки, опитування.

З опитуваннями зв’язуватися не раджу, там на 90% лохотрони, а в 10%, що залишилися, частіше платять різними призами, ніж грошима.

Сюди ж можна віднести перегляд відео за гроші та іншу подібну роботу.

Підсумовуючи, можна виділити два напрямки для новачка, де він зможе заробити, хоч трохи значну суму. Це набір рефералів та біржі контенту. Партнерські програми трохи складніше і не у кожного виходить швидко в них заробити. Для серйозного заробітку на партнерках все ж таки потрібний сайт і база підписників.

Як користуватись Твіттером

Що заважає вашому успіху?

Заробіток на Bitcoin Formula