Перейти к содержанию

Як завести дружбу з грошима

Багато людей мають установку на те, що гроші — це аналог зла і що багато грошей є дуже погано. Деякі люди дотримуються подібної установки протягом усього життя несвідомо.

Але якщо при цьому, запитати їх безпосередньо чи вважають вони наявність великої кількості грошей у людини – негативним фактором, вони напевно дадуть відповідь «ні». Але при цьому вони чинитимуть так, ніби люди, які мають багато грошей, зробили щось дуже погане.

Отже, чому ж у них є подібні установки і що необхідно зробити для того, щоб потоваришувати з грошима.

Як завести дружбу з грошима

По-перше, необхідно повністю забути все те, що ми колись чули про гроші і прийняти нову життєву установку.

Вона полягає в тому, що в навколишньому нас Всесвіті немає нічого того, що б не було створено Богом. Бога можна знайти в будь-якій дрібниці присутній у нашому житті, в тому числі і в грошах.

Необхідно перейняться думкою про те, що гроші є принципово іншою формою енергії, яка є ще й досить могутньою, причому не сама по собі або ж сама в собі, а лише тому, що їй дали цю владу. Оскільки енергія підвладна розуму, ми самостійно можемо використовувати цю енергію на благо самому собі.

Наприклад, я представлю те, що у мене достатньо грошей для того, щоб я міг піти в дорогий магазин і купити собі пару взуття вартістю 500 доларів США. Оскільки всі наші думки мають тенденцію матеріалізуватися, то дана установка призведе до того, що я зможу собі дозволити подібну покупку.

Тут ще одне дуже важливе зауваження — адже, напевно, Ви помічали те, що чим більше Ви чогось боїтеся, тим з більшою ймовірністю воно відбувається у Вашому житті. Це і є приклад того, як наші думки мають можливість матеріалізуватися насправді.

Виходячи з того, що гроші це енергія, яка спочатку була створена Богом, а всі ми є послідовниками одного Бога, говорити про те, що гроші зло — просто не доречно. Ті з нас, хто змогли відкрити свій розум і поставили собі установку на те, що гроші це лише матеріальне втілення енергії, яку вони бажають отримати від Всесвіту, зуміли отримати її.

Ті ж, хто сприймає гроші як зло та інтуїтивно цурається їх — як би не намагалися, не зможуть отримати у своє розпорядження достатньо цієї «енергії». Тому маючи бажання потоваришувати з грошима, зробивши цю енергію своїм другом, необхідно перестати робити з грошей зло.

Як вибрати хороший і надійний пароль

Психологія жінок-керівників

Де українцям найти тимчасову роботу під час війни