Перейти к содержанию

Як знайти роботу в Польщі чоловікам

Економіка Польщі стрімко розвивається, удосконалюються технологічні процеси, запроваджуються сучасні технології, а для цього, безсумнівно, потрібні робочі кадри. Тому у Польщі практично у всіх бізнесових структурах є багато вакансій. Роботодавці конкурують між собою та дуже часто пропонують бонуси кандидатам на вакансії у своїй компанії. Якщо раніше польське законодавство обмежувало надходження робочої сили з інших країн, то зараз усі бар’єри знято. І, за статистикою, багато фахівців та робітників приїжджають з України. Нема чому дивуватися. По-перше, Польща та Україна знаходяться по сусідству, і, поки в Україні буде високий рівень безробіття, українці їздитимуть на роботу до Польщі. Однак, при прийомі на роботу багато польських компаній обмежують віковий ценз – до 55 років.

Чимало українських мужчин цікавить питання, як влаштуватися на роботу в Польщі чоловікам передпенсійного віку. Відповідь на це запитання знайдете у статті.

Робота в Польщі для чоловіків старшого віку, які спеціальності популярні

робота в польші

Насамперед, така категорія чоловіків може пошукати роботу на сайті «Gremi Personal». У каталогах, опублікованих на сайті, є багато перевірених пропозицій легального працевлаштування для українців на вигідних умовах. У каталозі також зазначено місто, компанія та вакансії для фахівців, розмір зарплатні, обов’язки працівників та умови проживання. Тож, на яку роботу можна влаштуватися чоловікам у яких передпенсійний вік

Тут треба зауважити, що така категорія мужчин може знайти працю в основному фізичного характеру:

  • Робітник на фасування розсипних харчових продуктів, наприклад, печиво, цукерки та інше;
  • Помічник зварювальника металоконструкцiй;
  •  Складальник віконних профілів;
  • Різноробочий у магазини та на підприємства;
  • Прибиральник території;
  • Виготовлення різноманітних нехарчових виробів;
  •  Збирання врожаю на сільськогосподарських фермах;
  • Переробка грибів, овочів і фруктів.

Чоловіків старшого віку, як правило, не приймають на вакансії зі шкідливими та небезпечними умовами праці. Наприклад, робота у промислових холодильниках, на висоті, на важких фізичних роботах.

Які нюанси потрібно враховувати

Найчастіше при прийомі працівників адміністрація фірми не пред’являє особливих вимог до кандидатів. Головна вимога, щоб працівник був порядною людиною, сумлінно ставився до своїх обов’язків, не прогулював роботу. Багато роботодавців вимагають, щоб працівник не вживав алкоголю. Якщо все влаштовує роботодавця, він не обмежує віковими рамками.

Але, треба знати, що складний характер праці дорожче оцінюється, тож виконувати таку роботу повинен досвідчений працівник.

Якщо у роботодавця стане вибір між молодою особою але без досвіду роботи, та літньою людиною досвідченим фахівцем, то ймовірно приймуть на роботу фахівця, не зважаючи на його вік.

У сфері послуг першочергова вимога до кандидата володіння польською мовою. Якщо такий кандидат з числа українців знайдеться, то його приймуть на роботу не дивлячись на його вік.

Скільки можна заробити?

В Польщі мінімальна зарплатня складає 2800 на місяць, тож нижче цієї цифри керівник фірми не має права платити. Робочий день може бути від 8 годин і до 12 годин – за згодою працівника. Погодинна оплата праці може бути  від 12 злотих до 20 злотих.

Резюме

На офіційній  роботі в Польщі чоловіки заробляють від 13 злотих до 22 злотих за годину. Українці працюють в Польщі по 8 годин, а, за згодою по 12 годин, 5-6 робочих днів на тиждень.

Середній заробіток на місяць складає від 3000 злотих . якщо в доларах – приблизно 700 доларів і до 4500 злотых – в доларах – 1000 доларів.

Як заробити на SMM

Закони грошової енергії

Як залучити фінансове благополуччя