Перейти к содержанию

Як знайти тему для розмови з незнайомою людиною

Напевно, у житті кожного з нас виникала ситуація, коли ви опинялися в кампанії малознайомих чи взагалі незнайомих людей. Таких ситуації може бути досить багато, наприклад: вам доведеться провести якийсь час із незнайомими вам попутниками, або вас запросили на вечір, де людей, з якими ви знайомі, дуже мало.

Досить часто, особливо останнім часом, у таке нелегке становище і, відповідно, в таку ситуацію, потрапляють люди бізнесу, коли запрошують на переговори незнайомих ним особисто бізнес-колег.

Як знайти тему для розмови з незнайомою людиною

І саме на цьому прикладі особливо яскраво видно, що невміння порозумітися з незнайомою вам людиною може призвести до того, що подальша співпраця потенційних ділових партерів виявиться неможливою.

Тому і виникає така необхідність у налагодженні контактів, а для цього буває необхідно, перш за все, знайти тему для бесіди, яка зацікавила б обидві сторони.

Про те, як це можна зробити, знаючи деякі психологічні прийоми і не забуваючи при цьому про правила етикету, і йтиметься у цій статті.

Отже, як знайти тему для розмови з незнайомою людиною?

Якщо ваша зустріч з незнайомими для вас людьми є нічим іншим, як діловою бесідою, то для початку, природно, вам буде необхідно представитися. Вас представлять чи ви зробите це самі – тут це не має принципового значення. Потім ви повинні зрозуміло викласти суть питання, яке винесено на обговорення, поки не вдаючись у дрібні деталі.

Якщо у перспективі вам необхідно підписати контракт з іншою стороною, то спробуйте в процесі розповіді співрозмовник зацікавився вашою пропозицією і почав ставити запитання. Відповідайте на них так, щоб інтерес до ваших слів тільки збільшувався — це, швидше за все, дозволить досягти поставленої мети. Після цього переходьте до обговорення деталей.

А тепер давайте розглянемо іншу життєву ситуацію, в якій, напевно, хоча б раз побував кожен із читачів цієї статті. Наприклад, ви прийшли на вечірку вашого спільного друга і опинилися у компанії невідомого вам товариша.

Для початку попросіть вашого спільного друга представити вас один одному, причому бажано, щоб при цьому він не тільки назвав ваші імена, але трохи презентував вас. Це може бути, наприклад, таким чином: «Знайомтеся, це мій друг Ігор. Разом з ним у неділю ми часто ходимо на рибалку». Наявність хоча б мінімальної інформації про людину вже здатна дати вам ключ до вибору цікавої теми для розмови – у цьому випадку це, зрозуміло, буде риболовля.

Як це не дивно, але темою для розмови з незнайомою або малознайомою для вас людиною може стати те, що відбувається навколо вас. Так, наприклад, перебуваючи на дружній вечірці, ви можете відзначити цікавий підбір музики для урочистостей, оригінальна прикраса залу або цікаві і веселі конкурси. Звичайно, з цього зовсім не випливає, що темою для розмови з незнайомцем може стати манера поведінки чи стиль одягу когось із присутніх гостей.

Якщо ви спілкуєтесь зі своїм співрозмовником на вулиці, то й у цьому випадку тема для розмови може бути, як то кажуть, «на поверхні». Це може бути модель автомобіля, що проїжджає недалеко від вас — у випадку, якщо ви розмовляєте з чоловіком, або колір автомобіля — якщо вашим співрозмовником є ​​представниця прекрасної половини людства.

До речі, у розмові з незнайомою чи малознайомою людиною протилежної статі цілком доречно ставити типово чоловічі чи типово жіночі питання. Наприклад, представнику сильної половини людства можна ставити будь-які технічні питання, а жінці, напевно, сподобаються теми розмови, що стосуються, наприклад, інтер’єру кімнати або дизайну залу для урочистості, в якій ви знаходитесь.

За кілька днів до зустрічі з незнайомою для вас людиною не полінуйтеся та прочитайте новини, що стосуються не лише країни, а й вашого міста. Так у вас завжди буде кілька тим, що називається, на всяк випадок, адже, погодьтеся, зрештою, іноді навіть прогноз погоди може стати гарною темою для розмови з незнайомою чи малознайомою людиною.

Ким можна працювати на Балі

Як підготуватися до співбесіди на роботу

Як розкрутити особистий бренд?

Комментарии 1

Добавить комментарий