Перейти к содержанию

Яку криптовалюту можна майнити на комп’ютері

Починаючи з 2020 року майнінг цифрових грошей типу Біткоїна в домашніх умовах, використовуючи підручні засоби такі, як комп’ютер або ноутбук став невигідним. В зв’язку з тим, що цей процес є збитковим, багато користувачів шукають можливості, щоб продовжувати добувати крипту.

Який спосіб є добрим вирішенням проблеми, дізнаєтесь, прочитавши до кінця статтю.

 Яку криптовалюту можна майнути на компютері та ноутбуці: висновки фахівців

Яку криптовалюту можна майнити на комп'ютері

Багато активних інтернет-користувачів та комп’ютерних умільців постійно шукають можливості для заробітку крипти шляхом майнінгу. Але не всі знають, яка для цього потрібна потужність машини, щоб процес видобутку криптовалюти був рентабельним.

Так, цифрова валюта поглинула уми багатьох людей своєю популярністю та бажанням з її допомогою збагатиться. .

Можливостей розбагатіти на крипті справді багато. За оцінками експертів, таких віртуальних валют уже є кілька тисяч. Найбільш популярними є Біткойн, Ефіріум, Монеро, Лайткойн та Ріппл. Кожна з них має свою інфраструктуру та швидкість хешування.

Таким чином, деякі з них добути відносно легко, інші набагато складніше. Це також впливає на їхню вартість на різних біржах.

Треба погодитись, що майнінг криптовалюти не завжди здійснюється окремо. Наприклад, Dogecoin тісно пов’язаний з Litecoin.

Тому майнінг цих криптовалют заснований на так званому маржинальному майнінгу – одночасне використання двох блокчейнів.

Блокчейни цих криптовалют тісно пов’язані один з одним. Тому в мережі, де добувається  Litecoin додається ще один блок у ланцюжок – це Dogecoin.

Чи вигідний майнінг криптовалюти?

З деяких пір окремі майнери, що видобувають популярну криптовалюту, таку як Біткойн або Ефіріум, поступово витісняються так званими професійними компаніями-майнерами, що об’єднують сотні або навіть тисячі майнерів.

Кожен із них розміщує своє обладнання у приміщенні такої шахти та синхронізує його з рештою обладнання.

Об’єднання крипто-майнерів в одну величезну машину дозволяє використовувати всю обчислювальну потужність для більш ефективного та швидкого створення нових елементів блокчейну.

Будь-який прибуток, отриманий від таких криптоферм, найчастіше ділиться між майнерами в заздалегідь узгодженому порядку.

Тому видобуток криптовалюти, як і раніше, вигідний бізнес. Однак для майнера одинака, видобуток криптовалюти стає не вигідною справою.

Все пов’язано з тим, що технологією видобутку крипти передбачено обсяг отримання кожного наступного блоку з часом зменшується вдвічі. Значить витрати зростають вдвічі, а отримання валюти стає нерентабельним заняттям.

Чи мають шанс індивідуальні майнери?

На щастя, так. Для майнінгу менш популярних криптовалют часто-густо достатньо обладнання, яке вже є вдома – це потужний комп’ютер.

Чи підходить ця криптовалюта для самостійного майнінгу, залежить від кількох факторів, у тому числі від її швидкості хешування.

Але, тут потрібно розуміти, що менш популярна крипта коштуватиме набагато дешевше за Битка.

Крім того, з часом, у міру зростання її вартості та популярності, швидкість хешування та складність її вилучення, ймовірно, буде зростати.

А це вимагатиме використання більш професійного обладнання.

Висновок

Якщо великі компанії захопили ринок криптовалюти і добувають її фахово, на складному і вартісному обладнанні, то юзерам треба звернути увагу на сучасні програми, які дають можливість опанувати хмарні майнінги валюти.

В такий спосіб не потрібне ніяке обладнання і навіть не потрібна уява, як це працює. Все робить система, яка встановлена на сайті, наприклад, FreeBitcoin. Ще такі сайти називають кранами, вони безкоштовно роздають криптовалюту.

Встановлення рекламних дзеркал – бізнес ідея

Свіжовижаті соки – як ідея для власного бізнесу

Бджільництво – як вигідний бізнес