Перейти к содержанию

Закони грошової енергії

Зберегти та збільшити власний прибуток виходить у тих людей, які застосовують закони енергетичного обміну Всесвіту. До них відносяться такі:

Гроші люблять, коли ними діляться!

Завжди виділяй частку своїх доходів (в ідеалі 10%), щоб легко і з почуттям щастя передати її іншим людям. Найкраще, це коли ти передаси гроші тим, хто по-справжньому надихнув тебе, хто приніс тобі почуття щастя і тому ти такий радий, що поділився з ним грошима!

Гроші люблять швидкість!

Як тільки прийшла якась ідея, одразу приступай до її реалізації. На таку реакцію я притягує більше удачі для твого починання

Гроші люблять ідеї!

Їх більше у того, хто бачить та реалізовує ідеї.
Саме тому підприємці заробляють більше за свого найманого персоналу. Підприємці бачать ідеї!

Гроші люблять стосунки!

Між собою люди завжди намагаються вибудовувати стосунки. Для досягнення успіху вони ґрунтуються на чесності, любові, повазі, довірі, пристрасті та ін.

А які стосунки ти вибудовуєш із грошима?!

Гроші люблять подяку!

Загалом у принципі «Єдина мета грошей — це висловлювати вдячність».
Щоразу, коли ти за щось платиш — по суті ти висловлюєш подяку за можливість користуватися цим!

Гроші люблять пристрасть!

Висловлюючи пристрасть, через розвиток улюбленої справи, якою ти натхненний, якою ти гориш і любиш її всім серцем — ти притягуєш до себе дедалі більше матеріальної винагороди за подібне ставлення до справи!

Гроші люблять зворотний зв’язок.

Сприймай все те, що відбувається, як відповідь на твою чергову спробу. Якщо удача – супер, зробив правильно. Якщо невдача — чудово, це зворотний зв’язок, щоб зрозуміти, де і як підправити і з наступною спробою зробити краще!

Гроші люблять цілі!

Вони завжди приходять під конкретну мету. Вони лише засоби досягнення цих цілей. Мати багато грошей – це не мета.

Що необхідно у поводженні з грошима?

Гроші слід любити. Це не так просто. Нас із раннього віку навчали, що гроші це погано. Вчили, що потрібно дуже, дуже багато трудитися, щоб заробити їх. Настав час утриматися з цих конструкцій. Дуже значущі позитивні емоції по відношенню до грошей та їх великої кількості. Слід навчитися, як отримувати їх із задоволенням, а й віддавати із задоволенням.

Потрібна впевненість у собі. Можливостей, як їх заробити, існує велика кількість. Потрібно вірити в те, що ви справді зможете заробити. Швидко розшукуйте варіанти, навчайтесь, розвивайтеся.

Без дисципліни та сили волі нікуди. Завжди вигідніше почекати, ніж придбати щось зараз. Правильніше інвестувати власні кошти і отримувати прибуток, ніж взяти чужі і платити за них. Необхідне складання плану, а також точне дотримання проекту. Більшість з нас добре розуміють, що варто робити, однак у нас недостатньо сили волі, щоб зробити правильно.

Далі слідує довіра. Коли з’являються гроші, треба вміти грамотно розпорядитися ними. Потрібна довіра до себе та інших. Інвестувати кошти можна тільки з довірою.

Безумовно також купувати щось у такому разі правильніше в людей хороших і перевірених.

Внаслідок застосування правил стосовно грошей відбувається таке. Гроші вже функціонують збільшення самооцінки. Самостійно збільшується впевненість, рішучість. Гроші приходять самі та у великому розмірі. Виникає велика кількість ідей, як збільшити дохід. Адже в цілому це лише наше власне мислення та особисті конструкції.

Тож як це функціонує?

У тому випадку, якщо людина не має бажання, енергії щось змінювати у своєму житті, щось робити і головне доводити почате до кінця, то жодного результату з цього і не буде.

А якщо людина прагнутиме, намагатиметься і намагатиметься щось змінити, то вона зможе дійти до позитивного результату. Існує лише один спосіб не досягти мети, це здатися на підлогу шляху.

Другий варіант найскладніший. У нас є свідома частина та підсвідома. Щодня ми здійснюємо колосальну кількість виборів. Більшість ми не усвідомлюємо. У такому разі мається на увазі, що робимо їх підсвідомо. А наша підсвідомість функціонує на основі наших установок. Якщо ви запрограмували себе, що гроші це щось негативне, то таким чином ви підсвідомо ігноруєте будь-які можливості щодо їх заробітку.
Звертайте увагу на свої думки і починайте дотримуватися правил і законів, зазначених вище, і тоді у вас обов’язково все вийде!

Як залучити фінансове благополуччя

Як покращити продаж в інтернет-магазині

4 криптовалют-гаманці для встановлення на смартфон