Перейти к содержанию

Заробіток Bitcoin ( сатоші ) на сайті Cointiply

Ціна на Bitcoin досить нестабільна, то падає, то знову стрімко злітає нагору. Але це не заважає Bitcoin, залишатися найпопулярнішою та затребуваною криптовалютою у всьому світі.

За допомогою неї щодня проводяться мільйони угод у всьому світі. І багато людей кусають лікті, шкодуючи, що не купили цю криптовалюту, на самому початку її появи. Адже ті, хто вчасно придбав Bitcoin, заробили величезні гроші.

На даний момент вартість одного BTC дорівнює 48 345,68 доларів. І можливо, що ціна знову підвищуватиметься, адже вартість цієї валюти раніше сягала 67 тисяч доларів.

заробити біткоїн

Майнінг біткоінов справа досить витратна і потребує потужного обладнання. Але отримувати цю валюту можна без вкладень. 1 ВТС складається із 100 мільйонів Satoshi. Satoshi, це більш маленькі частини біткоїну. Існують спеціальні сайти (крани), які роздають Satoshi безкоштовно.

Але натомість вимагають від користувачів будь-яких дій: перегляду реклами, установки додатків, виконання різних завдань, проходження опитувань, вікторин.

Одним із сайтів, на які варто звернути увагу, людям бажаючим заробляти цим чином, Cointiply. Це один із найкращих зарубіжних сайтів для заробітку сатоші. На ньому платять за перегляд відео, відвідування сайтів, проходження опитувань, встановлення ігор, реєстрації в браузерних іграх та деякі інші речі.

Цей сайт перевірено часом і виплатив своїм користувачам понад 3 мільйони доларів, так що обману можна не побоюватися. При активній роботі на сайті Cointiply можна заробляти до кількох доларів на день.

За словами адміністрації, середній заробіток на цьому сайті сягає 30 доларів. Підсумковий заробіток залежить від кількості витраченого часу та виконаних завдань.

Якщо часу багато, можна заробити велику суму. Також заробіток залежатиме і від розташування користувача. Звичайно, закордонні користувачі будуть заробляти набагато більше грошей, тому що в основному реклама розрахована на них.

Але україно-мовні користувачі можуть використовувати VPN або за допомогою інших способів, підміняти своє місце розташування, видаючи себе за мешканця зарубіжних країн.

Жодних обмежень на заробіток у проекті немає. Найкращі партнери, за словами все тієї ж адміністрації, заробляють по кілька сотень доларів на місяць.
Сатоші, що отримуються, можна поступово накопичувати і за кілька років набіжить пристойна сума.

До того ж, будь-якої миті може статися різке зростання Bitcoin і всі накопичені Satoshi автоматично підвищать свою вартість у кілька разів. Для основного джерела доходу цей сайт, звичайно, не підійде.

Тому що 30 доларів це лише 2100 рублів. Що навіть нижче за прожитковий мінімум. А ось як джерело для підробітку, даний ресурс дуже непоганий. Ідеально підійде для школярів та пенсіонерів, у яких багато вільного часу.

сайт Cointiply

Головне не йти подаватися власною лінощами, налаштуватися на роботу і заробляти на даному ресурсі, щодня. Якщо немає розуміння англійської мови, рекомендується користуватися перекладачем, або використовувати браузери з автоматичним перекладом сторінок.

Щоб розпочати роботу, потрібно пройти реєстрацію в проекті та авторизуватися під своїми даними. Реєстрація нескладна. Потрібно вказати нікнейм, електронну адресу та придумати пароль. За реєстрацію дають приємний бонус у вигляді 1000 монет. Але тільки в тому випадку, якщо процес реєстрації буде здійснено протягом 5 хвилин після натискання кнопки Реєстрація.

Щоб вивести зароблені кошти з проекту, потрібно накопичити 30 000 монет, що еквівалентно сумі в 3 долари. Після нагромадження цієї суми гроші можна вивести в особистому кабінеті. Цю суму можна набрати за 2 — 3 дні або навіть швидше за активної роботи.

Висновок здійснюється на криптовалютних гаманцях Bitcoin, DOGE, Dash або LTC.

Перед роботою потрібно обзавестися потрібними гаманцями, всю інформацію з цього приводу можна отримати, подивившись відповідні ролики в YouTube.

Варто звернути увагу на партнерську програму цього ресурсу. Відповідно до неї, за нових користувачів платять 25% від їх виконання на сайті та 10% від суми їх поповнень.

На сайті, крім виконавців присутні люди, які замовляють рекламу. І якщо запросити рекламодавця, можна отримувати прибуток до 10% з кожного його поповнення.

Дізнатися як запрошувати рефералів до зарубіжних проектів, можна з інтернету, ввівши відповідний запит у пошуковий рядок свого браузера.

Також, на даному ресурсі присутні різні бонуси, що безкоштовний кран роздає Satoshi кожну годину.

Є можливість інвестувати зароблені кошти та отримувати відсоток зі своїх інвестицій. Користувачі, які мають мобільний пристрій на базі Android, можуть скачати офіційний додаток для заробітку з Google Play.

Програма називається Cointiply.

Для користувачів iOS поки що такого додатка немає, на це вплинули обмеження Apple Store. Але засмучуватися не варто, можна заробляти з телефону через звичайний сайт.

Для більшого заробітку рекомендується використовувати інші аналогічні сайти:

  1. Moonbitcoin,
  2. FreeBitco.in,
  3. BonusBitcoin,
  4. Freebitcoin.io,
  5. FreeFaucet,
  6. FireFaucet,
  7. Satoshi Labs,
  8. CoinPayU.

Де взяти фото для сайту ( безкоштовний фотосток )

Як почати заробляти гроші в Інтернеті?

Криптовалюта чи фіатні гроші?

Добавить комментарий