Перейти к содержанию

Заробіток на Bitcoin Formula

Bitcoin Formula – це платформа, призначена для торгівлі криптовалютами. Відмінною особливістю сервісу є можливість користуватися ним не лише з комп’ютера, а й будь-якого мобільного пристрою. Серед учасників платформи є досвідчені трейдери та новачки з усього світу. Управління програмою дуже просте. Послугу повністю автоматизовано. Користувачеві достатньо зареєструватися, внести депозит та запустити програму в активному режимі.

Bitcoin Formula – повністю легальна система торгівлі криптовалютою

Bitcoin Formula

Список учасників Bitcoin Formula щодня оновлюється користувачами багатьох країн. За час існування платформа зарекомендувала себе як надійний спосіб пасивного заробітку. Зручний інтерфейс та простота управління приваблюють тих, хто тільки починає знайомитися з ринком криптовалют або давно бере участь у транзакціях та може назвати себе досвідченим трейдером.

Реєстрація на платформі

Для створення облікового запису вам необхідно пройти просту реєстрацію на офіційному веб-сайті Bitcoin Formula. Початок роботи відбувається із введенням особистої інформації у спеціальне вікно (прізвище, ім’я, адресу електронної пошти та номер телефону). Вся інформація ретельно зашифрована, тому про конфіденційність можна не турбуватися. Далі система попросить поповнити депозит. Це можна зробити кількома способами. Платформа приймає оплату з усіх популярних сервісів, тому клієнти великих труднощів при внесенні депозиту не виникнуть.

Демо-рахунок

Для тих, хто тільки-но почав роботу в системі, підійде пробний обліковий запис Bitcoin Formula. Вона пропонує розуміння того, як все це працює, демонструє максимальну ємність платформи і дозволяє споживачеві познайомитися із середовищем купівлі та продажу біткойнів.

Моніторинг торгів

Bitcoin Formula містить список усіх активних угод та використовує його у своїх інтересах, а також здатність передбачати. Робот, як і раніше, працює так, як його «навчили» працювати, залежно від профілю кожного клієнта. Це дозволяє відразу ж розпочати торгівлю, як тільки користувач приєднається до платформи.

Служба підтримки

Служба підтримки клієнтів Bitcoin Formula доступна 24 години на добу та багатьма мовами, не кажучи вже про те, що гнучкість долається у будь-якому питанні. Це, безумовно, має величезне значення з точки зору використання надійної торгової платформи – програми Bitcoin Formula.

Як працює система

Після проходження етапу реєстрації в Bitcoin Formula кожному учаснику надається персональний брокер, який допоможе робити ставки, пояснює неясні питання, пов’язані з торгівлею криптовалютою. Для роботи з платформою учаснику знадобляться мінімальні часові витрати. Вам потрібно буде витрачати не більше двадцяти хвилин на день на відстеження статусу вашого облікового запису.

Особливості Bitcoin Formula:

  • залучення досвідченого брокера кожного участника;
  • можливість виведення коштів з рахунку будь-якої миті декількома способами.

Bitcoin Formula повністю автоматизована. Для здійснення угод не потрібно жодного торгового досвіду або спеціальних знань. Платформа самостійно аналізує ринок та виконує всі необхідні дії.

Це єдиний автоматичний торговий пристрій у секторі, який застосовує ІІ виключно для торгівлі CFD на BTC. Торгова платформа Bitcoin Formula має встановлений послужний перелік на ринку з 2015 року. Вона постійно перевіряється експертами та визнається законною.

Програми для заробітку грошей без вкладень на телефоні

Безкоштовна криптовалюта за реєстрацію

Що таке фізичні біткоіни