Перейти к содержанию

Заробіток на економічній грі StarBirds

StarBirds — є однією з найкращих економічних ігор, що дозволяє отримувати прибуток в інтернеті, докладаючи мінімум зусиль. Сенс у цій грі дуже простий. Учаснику цієї економічної гри необхідно купувати птахів, які цілодобово нестимуть яйця. Ці яйця слід збирати та продавати за срібло. Срібло можна конвертувати у справжні гроші та виводити на свій електронний гаманець.

У кожного птаха своя вартість. І що стоїть вартість птиці, то вище її продуктивність, отже і дохід користувача. Немає необхідності відслідковувати процес, куплені птахи приносять дохід автоматично, незалежно від того, відкрита у людини гра чи закрито.

Заробіток на економічній грі StarBirds

Для участі у грі слід пройти реєстрацію. Для цього знадобиться вказати діючу електронну адресу та ввести цифри з картинки. На вказану електронну пошту прийде посилання на реєстрацію.

Після переходу за цим посиланням відкриється форма для реєстрації. Потрібно придумати логін, вказати електронну адресу, придумати пароль, погодитися з правилами та вказати цифри з картинки. Після завершення процесу можна зайти в гру під своїми даними.

На нового гравця чекає приємний сюрприз, 1000 срібла. На ці монети можна купити першого птаха і почати отримувати з нього дохід. Кожен птах можна купити необмежену кількість разів.

Але важливо розуміти, що окупність дешевих птахів, навіть якщо купити їх із десяток, дуже низька і не приносить належного доходу.

Рекомендується поповнити баланс реальними грошима і купити кілька дорожчих птахів, дохід з них буде набагато вищим, ніж зі стартового птаха.

Проект виплачує гроші, в цьому можна переконатися, натиснувши вкладку Статистика. Тут наведено останні виплати учасників. Якщо перейти до розділу Топ — 10 користувачів, то можна побачити, що найкращий учасник проекту заробив понад 260 тисяч рублів.

Звичайно, без вкладень таку суму не заробити. Людина, напевно, придбала кілька найдорожчих фіолетових птахів, що приносять максимальний дохід і активно набирала рефералів у проект.

Крім інвестування в птахів, гроші можна отримувати, беручи участь у партнерській програмі проекту. За кожного реферала, що поповнив баланс, нараховується 15% від суми поповнення.

Реферал, наприклад, поповнив рахунок на 1000 рублів, партнеру зарахується 150 рублів. При активному наборі рефералів можна заробляти цілком непогані суми. Адже деякі люди можуть одразу поповнити баланс на 10 000 – 15 000 тисяч або навіть більшу суму.

Частину зароблених коштів слід переводити на баланс для покупок і купувати дорожчих птахів.

Набирати рефералів дуже нескладно. Найкращий спосіб залучити рефералів безкоштовно це YouTube. Необхідно завантажити програму для запису екрана та записувати власні досягнення у грі. Залучаючи людей у ​​те, що відбувається, тим самим мотивуючи їх на реєстрацію.

Відео обов’язково має мати цікаву назву, гарну обкладинку, що викликає бажання клікнути по ній та правильні теги.
Під кожним відео має стояти закріплений коментар із реферальним посиланням. А у самому відео бажано робити заклик переходити за посиланням у закріпленому коментарі.

Платять лише за тих людей, які інвестують гроші. Тому наголос у роликах необхідно робити саме на цей момент. Розповідаючи про гру, підводити людину до думки, що інвестувати у цю гру дуже вигідно.

Після отримання першого прибутку є сенс замовити рекламу на різних буксах. Це привабить нову аудиторію. Але цей спосіб не такий ефективний, як YouTube. Аудиторія з буксів не інвестує великих сум або намагається взагалі заробити без вкладень. Але на подібних ресурсах, реклама економічних ігор зустрічається регулярно, можливо, комусь — це приносить належний ефект.

Мінімальна сума для виведення 1500 срібла, що еквівалентно 15 рублів. Зверніть увагу, що у проекті два рахунки, один рахунок призначений лише для покупок, а другий – для виведення. Потрібно накопичити гроші саме на другому рахунку. На даний момент гроші можна вивести на Qiwi, Payeer, Yandex гаманці. Але незабаром з’являться й інші методи виведення коштів.

Як економити за допомогою веб-додатків

Як працювати копірайтером

Як українцю захистити від інфляції свої заощадження