Перейти к содержанию

Особистий приклад заробітку на Форекс для новачків

Особистий приклад заробітку на Форекс – одне з питань, яке найбільше цікавить трейдерів-початківців. Чи можливо заробляти на торговій біржі і чи є яскраві приклади цього?

Починаючи працювати на Форексі, мало хто з трейдерів націлюється на отримання великих грошових сум та професійно працювати на даному терені. Насамперед приступають до вивчення основ роботи на торгових майданчиках: знайомляться з правилами роботи, розглядають усі можливі торгові стратегії та навчаються працювати на демо-рахунку.

Потім відкривається рахунок з певною грошовою сумою — наприклад, 1000 $, і трейдер приступає до активної торгівлі. Бажано перед цим ознайомитись із різними статтями та особистими прикладами інших фінансистів, які вже грали на фінансових біржах. Найстрашніше у торгівлі – відкрити свою першу угоду.

Ті трейдери, які працюють не за наперед визначеною стратегією, можуть як виграти певну грошову суму, так і програти її. Якщо брати особистий приклад, то можна сказати про те, що всі угоди здійснюються новачкам-трейдерами інтуїтивно і з високими ризиками, грунтуючись на власних емоціях.

За кілька днів можна отримати близько 500 $ прибутку — практично збільшити наявний початковий капітал у півтора рази. При цьому трейдери можуть стикатися з ситуаціями, які можуть призвести до втрати великих сум.

Правила ефективної торгівлі на біржі Форекс

Особистий приклад заробітку на Форекс для новачків

Після отримання певної вигоди багато трейдерів повністю переглядають власні угоди та виявляють собі основні висновки, які дозволять їм якщо не заробити на біржі, то хоча б залишити власні кошти, не розтративши їх.

Перше правило: трейдер має контролювати власні емоції

Угода повинна відкриватися лише після ретельного обмірковування цієї дії, без зайвих емоцій. Простіше кажучи, діяльність на ринку Форекс, заснована на емоційному стані трейдера, дуже нагадує гру в рулетку, в якій великий успіх завжди супроводжується великими провалами.

Початківцю трейдеру необхідно вміти тримати у вузді власні жадібність і страх — саме вони негативно впливають на майбутній успіх торгівлі та можуть призвести до краху.

Друге правило: основа торгового процесу – правильна стратегія

Сьогодні інтернет, різні книги та посібники рясніють величезною кількістю інформації про стратегії на біржових ринках. Базуються всі стратегії на психологічному стані трейдера, обраних валютних парах та тимчасових відрізках, протягом яких триватиме одна угода.

Третє правило: грамотне управління ризиками – запорука успіху

Одна торгова операція будь-коли має супроводжуватися вкладеннями великих грошових сум.

Якщо результат угоди почав прагнути в мінус, вона повинна бути відразу ж зупинена: можна вдатися до використання спеціальних ордерів, які автоматично закривають угоди у випадку, якщо їх результат досягає поставлених цілей або знижується нижче за встановлений рівень. Якщо угода поводиться не так, як очікувалося спочатку, її тут же закривають, а не чекають зміни ситуації на краще.

Четверте правило: знання та практика – все для трейдера

Трейдерам в обов’язковому порядку необхідно відвідувати різні тренінги, курси та інші заходи, присвячені торгів на біржі. Також можна вдатися до вивчення спеціальної літератури на цю тему.

Оптимальний варіант — знайти професійного і досвідченого наставника, який допоможе зрозуміти всі помилки, направить на істинний шлях, що так потрібно новачкам, що прагнуть успіху на торгових майданчиках.

Для тих, хто вперше вирішується на торгівлю на ринку Форекс, проведення торгових операцій – важкий процес насамперед у емоційному плані. Втім, на майданчику справді можна заробити гроші, головне – щоби ця сфера підходила людині.

33 ідеї для Бізнесу з мінімальним вкладом грошей

Як заробити на онлайн-покері: основні способи

Як видалити Касперського з комп’ютера