Перейти к содержанию

Способи заробітку на криптовалюті ( для новачків )

Хмарний майнінг, партнерські програми та багато іншого — найпопулярніші способи заробітку на криптовалюті не тільки для новачків. Криптовалюта – це частково інформатика та частково фінанси, але страшного в цьому нічого немає, щоби не лякалися новачки. Щоб почати заробляти, зовсім не потрібно бути експертом. Приклавши трохи розумних інвестицій та трохи удачі, кожен новачок зможе заробляти гроші в Інтернеті на криптовалюті. Зараз криптовалюта дуже популярна у всьому світі і стала застосовуватись як форма інвестицій для заробітку.

З чого почати новачкові, щоб заробити гроші на криптовалюті, дізнаєтеся зі статті.

7 способів заробітку на криптовалюті для новачків

Як заробити на криптовалюті новачкові

Криптовалюта — це універсальний інструмент для заробітку як початківцям, так і досвідченим інвесторам, тому що вона тільки частково від інформаційних технологій, а більше відноситься до фінансів, тому це допоможе новачкам які інвестують у гривнях.

Почати заробляти з нуля просто, і тут не потрібно бути експертом. Досить вкласти трохи розумних інвестицій і трохи удачі, і ви зможете заробляти гроші в Інтернеті на крипті.

Зараз кріпитовалюта дуже популярна і багато людей вкладають у неї гроші, використовуючи як форму інвестицій.

Високий показник волатильності всіх видів цифрових монет робить їх дуже привабливими для заробітку. Багато хто запитує: «Як можна заробляти на криптовалюті?». Відповідь на це питання може бути різною, тут важливо визначитися з відповідним способом та обрати грамотну стратегію.

Багато залежить від особистих переваг людей, готовності ризикувати або утримуватися від ризиків, а також від інших факторів. Серед поширених способів заробітку можна назвати:

  • хмарний майнінг,
  • стейкінг,
  • торгівля криптовалютою.
  • партнерські програми та інше.

1.Хмарний майнінг Біткоїнів – простий  заробіток для новачків

Цей спосіб заробітку на крипті розроблений програмістами, щоб видобувати Біткоїни. Цей спосіб не вимагає власного майнінгового обладнання, його можна орендувати на спеціальних сайтах. Така технологія отримання крипти підходить для новачків, тому що обчислювальні потужності не потрібно завантажувати, щоб встановлювати на свій комп’ютер процес виконується віртуально.

Усі бажаючі можуть віддалено видобувати Біткоїни, але для цього потрібно зареєструватися на спеціальному сайті, та заплатити невелику суму грошей за експлуатацію потужностей. Все дуже просто, доступно та вигідно як для новачків, так і для сервісу.

1). Minedollars — це мобільне програмне забезпечення для хмарного майнінгу, яке дозволяє будь-якому користувачеві майнути Біткоїни, не виходячи з дому.

Minedollars застосовує передові технології майнінгу, що дозволяє користувачам добувати різні токени за доступними цінами з урахуванням ринку криптовалюти.

Таким чином, користувачі отримують максимально можливу віддачу від інвестицій у видобуванні віртуальних грошей.

MineDollars – це популярний сервіс, про який в інтернеті лише позитивні відгуки. Тому на платформі майнуть крипту понад 390 тисяч клієнтів із 97 країн світу, як заявлено на сайті. Це найдоступніший процес для хмарного майнінгу, на якому зможуть заробляти користувачі-початківці.

Платформа безкоштовна, і не потрібно купувати спеціальне обладнання. Під час реєстрації система дає бонус у розмірі 10 доларів. Ці гроші можна вивести на свій гаманець.

Майнити можна не більше 10 криптовалют одночасно з різними варіантами інвестування.

Можна купувати щоденні контракти по 10 доларів, при потужності пристрою (хешрейт Eth від 100 доларів), можна отримувати прибуток у розмірі 6 доларів на 3-денних контрактах.

На сайті є реферальна програма, за якою можна отримати 3% за залучення друзів.

Новачки можуть пройти нескладну реєстрацію на цій платформі та почати отримувати щоденний пасивний дохід.

Партнерські програми: отримуйте гроші за запрошення друга

В інтернеті багато сайтів для заробітку криптовалюти, де пропонують участь у партнерських програмах, які платять за нових партнерів. Потрібно лише запрошувати нових користувачів на їхню платформу і за це вони платять встановлену комісію.

Участь у партнерських програмах доступна всім зареєстрованим користувачам. Потрібно створити обліковий запис, і в розділі партнерська програма можна знайти своє спеціальне посилання.

Далі, щоб заробити крипту потрібно постійно ділитися цим посиланням, де тільки можливо, наприклад, у блогах, соціальних мережах, на форумах, і так далі. Щоразу, коли запрошений користувач зареєструється за вашим посиланням або здійснить покупку, ви отримуєте гроші.

Для новачків такий вид заробітку дуже вигідний, тому що жодних витрат для цього не потрібно. Крім того, гроші надходитимуть пасивно, без вашої участі, протягом декількох місяців і навіть років. Але треба спочатку добре попрацювати, щоб розрекламувати своє партнерське посилання.

Особливо це вигідний вид заробітку, якщо у вас є блог чи сайт. Дуже добре розповсюджувати це посилання, якщо у вас багато підписників у соціальних мережах, тоді партнерські програми – чудовий спосіб отримання пасивного доходу на довгі роки

Купуйте криптовалюту і тримайте її до кращих часів

Це найпоширеніший спосіб заробітку на криптовалюті. Ті інвестори, які мають великий досвід заробітку на курсі валют вміють на цьому заробляти.

Найпростіший спосіб, доступний для новачків – це купити криптовалюту, і чекати до того часу, коли вона подорожчає, потім продати, і чекати, коли подешевшає, щоб одразу купувати, для подальшого продажу з прибутком.

Така, так звана стратегія спекулянта добре спрацьовує, коли курс валюти нестабільний і постійно змінюється, що дуже вигідно спекулянтам, оскільки це їх регулярний прибуток.

Вже стало на практиці видно, що Біткоїн та Ефіріум – нестабільна валюта, їхній курс регулярно коливається, тому їх можна вважати надійним джерелом заробітку на перепродажі.

Однак не тільки Біток та Ефір підходить для перепродажу, торгувати можна будь-якою валютою, яка має тенденцію до зростання в ціні. Все, що потрібно зробити, це постійно контролювати стан цін на крипту на популярних біржах.

Як радять фінансові консультанти, не потрібно купувати найдорожчу валюту, щоб отримувати прибуток. На біржах продається багато недорогих альткойнів, ціни на які змінюються. Тому професійні спекулянти мають багато видів кріпто-монет, які мають перспективу дорожчати.

Day Trading – денна торгівля криптовалютою

Деякі новачки вважають, що трейдинг та інвестування – це одне й те саме. Так, вони чимось схожі, але різняться за термінами отримання прибутку.

Трейдери працюють цілими днями з ранку до вечора, щоб отримати швидкий прибуток, у той час як інвестори заморожують свої активи і отримують прибуток за рахунок процентної ставки по вкладу, таким чином вони мають пасивний дохід.

Тим не менш, внутрішньоденна торгівля може бути ще одним способом заробітку на криптовалюті, так само, як на акціях або інших цінних паперах.

Внутрішньоденні трейдери купують та продають активи протягом одного дня, щоб спробувати отримати швидкий прибуток. Це ризикована стратегія, оскільки важко вгадати, як зміниться вартість криптовалюти протягом дня або протягом певного часу.

Новачок як трейдер може перевірити свої здібності в денній торгівлі на будь-якій біржі. Для цього потрібно пройти просту реєстрацію на сайті біржі, купити якусь криптовалюту, проаналізувати попит на ринку крипти та розпочати торгівлю.

Новачок без досвіду може торгувати застосовуючи торгових роботів. Така можливість є на біржі Форекс. Її суть у тому, що торговий робот (forex robot) має спеціальну програму торгових сигналів, яка допомагає трейдеру прийняти рішення в який час купувати криптовалюту або продавати. Звичайно, тут теж є ризики, але новачок зможе почати торгувати невеликими сумами.

Стейкінг — пасивний дохід при вкладенні крипти

Такий вид доходу доступний новачкам, тому що особливих зусиль докладати не потрібно. Суть заробітку полягає у депозиті криптовалюти під відсотки.

Це схоже на банківський фінансовий внесок на депозит. Відрізняється лише тим, що вкладаєте криптовалюту та отримуєте дохідність значно вищою.

Для заробітку необхідно перевести крипту на рахунок криптобіржі, де збираєтесь працювати. Оскільки біржа на цьому отримує дохід і збільшує свій капітал, вона зацікавлена у користувачах, тому ділиться із ними частиною свого прибутку. Розмір доходу інвестора може сягати 3% на місяць.

На перший погляд, начебто прибуток не великий, але тут формула складного відсотка на депозит. Це означає, що відсоток сплачується на щомісячну суму депозиту. Тому новачок та й користувач зі стажем мають хороше джерело пасивного доходу.

Щоправда, у стейкінгу є свої вади. Наприклад, дуже маленька прибутковість. І, від ризиків ніхто не застрахований, наприклад, якщо закриється біржа, всі користувачі позбавляються своїх грошей.

Тому до вибору біржі необхідно підходити серйозно. Вибирайте популярну з позитивними відгуками криптобіржу, тоді зможете заробити добрі гроші.

Стейкінгом можуть займатися як новачки, так і досвідчені користувачі. Конкретна доходність від стейкінгу визначається криптовалютою, яку ви використовуєте. У деяких випадках прибуток може бути незначним – до 20% річних, в інших – помітно вищий.

Робота в криптовалютній компанії та криптовалютній соціальній мережі

Враховуючи те, що криптографія постійно розвивається і має масовий попит, є можливість працювати в успішних компаніях, які заробляють на криптобумі, який постійно зростає в криптоіндустрії.

У таких компаніях крім розробників програм, потрібні співробітники для виконання іншої роботи в бізнесі, що росте, наприклад, маркетологи, управлінці персоналом, фахівці з кібербезпеки та інші.

В інтернеті з’явилися платформи соціальних мереж на основі блокчейну, які платять за створення контенту своєю власною крипто-монетою.

Аірдропи та форки

Airdrops – це безкоштовні токени, які поширює компанія з рекламною метою для підвищення поінформованості любителів криптовалюти.

Біржі проводять Аірдроп, щоб створити велику базу користувачів. Участь в Аірдропі може принести новачкам безкоштовні крипто-монети, які можна продати, обміняти або інвестувати.

Блокчейн постійно розгалужується у зв’язку зі зміною або оновленням протоколу, при створенні нових віртуальних монет. Ті люди, які постійно стежать за виходом на крипторинок нових монет, як правило, отримують безкоштовні токени. По суті, це справа випадку, і щоб отримати безкоштовну монету, потрібно опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Висновки

Іноді виникає запитання: «Чи не пізно заробляти на криптовалютах?». Анітрохи – відповідають експерти. Ще дуже рано про це думати, тому що у цьому класі активів ще продовжується активне зростання.

Безперечно, у криптопросторі ще будуть різні інновації, які користувачі ще  не можуть навіть уявити але з часом будуть позитивни зміни, так стверджують фахівці IT технологій. На думку фінансових експертів нові напрямки у криптографії, швидше за все, дадуть юзерам безліч інших способів заробляти криптовалюту.

Як розвивати свій бізнес ( поради новачкам )

Як зробити успішним своє виробництво

Бізнес ідеї у сфері туризму: організація турфірми