Перейти к содержанию

Заробіток на розведенні раків – «живі» гроші

Розведення раків – вигідний бізнес. Живучи у сільській місцевості, ви можете займатися розведенням раків. Якщо у вас немає водоймища, то можна спробувати вирощувати їх у великому акваріумі. Раки невибагливі, і в акваріумі ростуть швидко. Якщо ви все-таки віддаєте перевагу ставку, то приготуйтеся до досить великих вкладень.

Необхідно буде вирити котлован, обладнати все для ставка та забезпечити живності спеціальні умови. Обов’язково вивчіть всю відповідну літературу, щоб знати, як отримати хороший приплід.

Заробіток на розведенні раків – «живі» гроші

Після року ви вже зможете почати займатися продажою раків, або дозволити охочим ловити їх у вашому ставку. Загальна окупність бізнесу буде не скоро, тому вона підходить більше для фанатів таких занять. Якщо ви все робитимете правильно, то через кілька років у вас вийде справжня ракова ферма.

Ви можете постачати свою продукцію в ресторани та кафе, а також продавати оптом та в роздріб. Вартість раків досить висока, тому вкладені кошти ви повернете. Краще вибирати швидкозростаючих раків, і переважно самок. Тоді приріст буде дуже великим.

Для розведення краще купити раки у професійних раколовів, а не на ринку. Вам знадобиться ставок із чистою та теплою водою в межах 21 градуса Цельсія. Знадобиться спеціальний прилад для кращого насичення ставка киснем та невелика проточність води.

Годувати раків можна хлібом, картоплею, вільховим листям і кропивою. Вирощування раків можна поєднати разом із вирощуванням риби. Зазвичай у водоймах це не складає особливих труднощів. Ви можете займатися цим сезонно, якщо не хочете організовувати будинки спеціальне водоймище. Обов’язковим чинником розведення раків є наявність достатньої площі. Якщо ви хочете розводити їх в акваріумі, то обов’язково уточніть обсяг у спеціальній літературі, тому що раки можуть з’їсти один одного. Це досить копіткий бізнес у домашніх умовах, тому краще вирощувати їх у відкритих водоймах.

За наявності кількох гектарів водойм ви можете отримати прибуток до 250 тисяч рублів з гектара за сезон.

Цікавий бізнес — розведення раків відмінно підходить людям на пенсії або з вільнішим графіком роботи, оскільки за ставком необхідний догляд. Тому, якщо ви займаєтеся таким бізнесом, майте на увазі, що раки не шишки, і самі не виростуть.

Ідея для бізнесу – навчання танцям

Адвего, робота вдома для мам у декреті

Як відкрити магазин спортивного харчування

Добавить комментарий