Перейти к содержанию

Золото: дорогоцінні метали, їх властивості та застосування

Коли люди говорять про дорогоцінні метали, то вони насамперед називають золото. Насправді так воно і є, тому що в побуті найчастіше застосовуються срібло та золото. Але люди, які часто користуються виробами з цієї унікальної сировини, називають ще платину та паладій. Ці дорогоцінні метали є чудовим засобом для інвестицій завдяки своїй вартості. А їх унікальні властивості дозволяють використовувати для виготовлення красивих прикрас.

Докладніше читайте у статті.

Золото – це дорогоцінний метал і найкращий інвестиційний продукт

Золото: дорогоцінні метали, їх властивості та застосування

Дорогоцінні метали стійкі до корозії, тому що дуже погано реагують на окисні процеси агресивного середовища. Крім того, вони є добрим провідником електричного струму і дуже добре проводять тепло.

Золото і срібло – це метали, що мають чудову пластичність. З них роблять дуже тонкі листи – завтовшки сотій і навіть тисячній частки міліметра.

Менш благородні метали добре покриваються благородним металом, утворюючи стійку плівку. Для цього в сольовий розчин золота занурюють металевий виріб, і через деякий час на його поверхні з’явиться шар золота.

 Золото та срібло прекрасний засіб для інвестицій

Дорогоцінні метали, зокрема золото та срібло – це чудовий засіб для інвестицій. Цьому сприяє їхня висока вартість та популярність.

Люди, які вирішили придбати ці унікальні метали у фізичній формі, можуть вибрати інвестиційні монети або срібні та золоті зливки. Остаточне рішення залежить в основному від особистих переваг та суми коштів, що виділяються на інвестиції.

Люди з меншим бюджетом, безумовно, більш прихильно віднесяться до срібла, яке є дешевшим металом, ніж золото. Тому споживач за ту саму суму грошей, срібла купить більше.

Однак не слід ігнорувати золото за його високу ціну, тому що у продажу широкий асортимент виробів із золота, що дозволяє купувати його навіть інвесторам із малим бюджетом.

Банки пропонують золоті зливки, вага яких починається від 1 грама, що дає реальні можливості потенційним покупцям купувати золото для інвестицій.

Для тих, хто захоплюється колекціонуванням, може купити золоті колекційні монети різної ваги. Золоті монети є одними з найбільш затребуваними засобами інвестування в Україні та Європі.

 Чому дорогоцінні метали такі дороговартісні

На ціну дорогоцінних металів впливає той факт, що вони відносяться до міжнародної валюти (золото, срібло, платина та паладій), а витрати на їх видобуток досить високі. Крім того, через те, що вони є природними ресурсами, їх запаси постійно скорочуються.

Крім того, на високу вартість дорогоцінних металів впливають їх властивості. Завдяки своїй пластичності і тому, що вони не є радіоактивними, їх можна легко використовувати для виготовлення прикрас.

Золото дуже добре проводить тепло та електрику, тому його використовують у виробництві всіх видів електронного обладнання.

Платина та паладій міцно увійшли до технологій автомобільної промисловості – значна частина цих металів призначена для виробництва автомобільних каталізаторів.

Де купити золото та інші дорогоцінні метали

 На ринку є багато компаній, які продають золото, срібло та інші дорогоцінні метали. Однак, щоб бути впевненими в тому, що обраний товар найвищої якості, потрібно вибирати тільки тих продавців, у яких на товар є сертифікат справжності.

Наприклад, у банках кожна монета та злиток золота мають докладний опис та анотацію, і під час продажу видається сертифікат.

Купуючи вироби з дорогоцінних металів у перевірених банках, можете бути впевненими, що гроші вклали правильно.

Висновок

Дорогоцінні метали – це унікальна сировина, яка може похвалитися не тільки красивим блискучим зовнішнім виглядом, а й гарними властивостями, тому вони використовуються в багатьох галузях промисловості.

Найкращі сайти для заробітку криптовалюти

Як початківцю працювати віддалено та заробляти

Звички, які заважають розбагатіти